خدای فراوانی

خدای فراوانی


↓برای دانلود پادکست صوتی پایین تر بروید↓

خدای ما خدای فراوانی است

صنما گر ز خط و خال تو فرمان آرند

اين دل خسته مجروح مرا جان آرند

عاشقان نقش خيال تو چو بينند به خواب

اي بسا سيل که از ديده گريان آرند

خنک آن روز خوشا وقت که در مجلس ما

ساقيان دست تو گيرند و به مهمان آرند

صوفيان طاق دو ابروي تو را سجده برند

عارفان آنچ نداري بر تو آن آرند

چشم شوخ تو چو آغاز کند بوالعجبي

آدم کافر و ابليس مسلمان آرند

بت پرستان رخ خورشيد تو را گر بينند

بر قد و قامت زيباي تو ايمان آرند

شمه اي گر ز تو در عالم علوي برسد

قدسيان رقص بر اين گنبد گردان آرند

گر بدين عاشق دلسوخته مسکيني

شکري زان لب چون لعل بدخشان آرند

جان و دل هر دو فداي شکرستان تو باد

آب حيوان چو از آن چاه زنخدان آرند

شمس تبريز اگر بلبل باغ ارمي

باش تا قوت تو از روضه رضوان آرند

امکان ندارد کسی خداود را ببیند و عاشق تو نشود. امکان ندارد کسی  خدا را ببیند و او را بشناسد و دیوانه خوبی های او نشود. همه دوست دارند زندگی خوبی داشته باشند، آرامش داشته باشند، حال خوب داشته باشند و به پول و ثروت و خوشبختی و رفاه و سلامتی برسند. همه این ها با خدا امکان پذیر است. اما بسیاری از آدمها خود را در قفسی حبس کرده اند و اجازه ورود نور خدا به زندگی شان را نمی دهند.

این ما هستیم که دورتادور خود دیوار می کشیم و اجازه نمی دهیم نور خدا وارد زندگی هایمان شود.

بسیاری از آدم ها دور خود دیواری از نفرت ساختعه اند و از آدم ها اطراف خود، از پدرشان ف از مادرشان، از دولت و حکومت متنفر هستند.  آین افراد از وضعیت موجود زندگی، جنسیت و سن شان متنفر هستند و می گویند اینهاد باعث بدبختی ما شده اند و در نتیجه سعادت و خوشبختی را از خود سلب می کنند.

 هرروز حالشان بدتر و بدتر می شوند و خبر ندارند که این باورهای سمی باعث می شود از مسیر ثروت، و فراوانی و نعمت و ارامش و خوشبختی دورتر و دورتر می شوند. در صورتی که  خدای من و تو خدای فراوانی است. خدای بینهایت بخشنده، مهذبان و دستگیر است. باید ایمان بیاوریم عهر نعمتی که خداوند به دیگر بنده های خود می دهد به من هم خواهد داد.

 انهایی که خدا را می شناسند می دانند که خدا خدای فقیری نیست و ایمان دارند ک خدای فراوانی است و مطمئم هستند که اگر خود را در آغوش خدا بیندازند درگاه خدا به روی انها باز است و جایی هست که بتوانند بر آن تکیه کنند. بیایید نفرت از دیگران و مقصر دانستن دیگران را کنار بگذارید. در دنیای بیرون دنبال مقصر نگردید مسئولیت تمام زندگی تان را به عهده بگیرید و با توکل به خدای مهربانی هر روز پرقدرت تر از دیروز بلند شوید و ایمان بیاورید که با خدا هر چیزی امکان پذیر است.

 مشتاق رسیدن به آرزوهایتان باشید و هر صبح با احساس خوب از خوای بیدار شوید و برای رسیدن به ارزوهای تان تلاش کنید وایمان بیاورید که خداوند دوست داشتنی در هر حال یاری گر، ناصر و مدد رسان شماست.

دانلود پادکست قرارعاشقی خدای فراوانی

 دانلود این پادکست 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *