درباره ما

سعید پورندی کیست؟

داستان زندگی و تحول استاد سعید پورندی از زبان خودشان

انگار همین دیروز بود. سال ١٣٩١ یک صبح سرد زمستانی. وقتی که با دو سونامی عظیم در زندگی روبرو شدم. شرکت و تجارتی که خیلی در آن موفق بودم و درآمدزا بود با یک بحران روبرو شد؛ بحرانی که باعث یک ورشکستگی عظیم شد. ۳۰۰ برابر درآمد ماهیانه اون سال تو یکی از پروژه ها و یه مورد دیگه اونم ۲۰۰ برابر؛ و کلی فشار روحی. تقریباً صفر که نشدیم هیچ؛ به قول معروف به زیر صفر رفتیم.

روزهای سخت و ماه های نفس گیری بود. اتفاقات تلخی افتاد. ولی شیرینیش هنوز کامم شیرین کرده. همه و همه آنها به خوشی تمام شد.

من مجبور بودم ٩ برابر درآمد ماهیانه ام را قسط بدهم. اتفاقی بود که افتاد. من باید از این اتفاق درس می گرفتم و دوباره بلند می شدم.
همه ی اطرافیانم به من می گفتند که امکان ندارد دوباره بتوانی بلند شوی؛ می گفتند تنها اتفاق خوب زندگی تو این است که دوباره بتوانی معمولی زندگی کنی.؛ دیگر نمی توانی به آن قله ها برگردی.

اما من ایمان داشتم که می توانم. ایمان داشتم که دوباره بلند می شوم. به خودم و خدای خودم ایمان داشتم. گفتم سرنوشت خودم را خودم می سازم نه شرایط اطرافم! همان موقع بود که تصمیم گرفتم آینده دلخواهم را رقم بزنم. تصمیم گرفتم به رویاهایم برسم.

وقتی به یاد آن روزها می افتم می بینم که آن مشکلات خیلی خیلی به من کمک کرد تا انگیزه و انرژی بیشتری برای حرکت به سمت رویاهایم داشته باشم.
بعد از آن به دنبال سطح عمیقی از آگاهی ها بودم. شروع کردم به سرمایه گذاری روی خودم؛ روی رشد شخصی، مطالعه، عمل به آنچه در این سالها آموخته بودم.

هر بار که یکی از این آموخته ها ثمر می داد ایمان من هم قوی تر می شد که می شود! امکان پذیر است!

جستجو کردم و گشتم. خیلی مطالعه کردم. بعضی مفید بودند و بعضی خیلی مفید نبودند. وقتی کم کم متوجه شدم مسیر اصلی زندگی من چیست خدا یکی یکی درها را برویم باز کرد، زیرا که جدیت مرا برای رسیدن به آرزوهایم دید؛ دید که با تمام وجود می خواهم زندگی خودم را متحول کنم.

درباره ی مجموعه دهکده جهانی موفقیت

مجموعه دهکده جهانی موفقیت به سر پرستی استاد سعید پورندی از سال ۱۳۸۸ و بعد از مطالعه فراوان در زمینه های موفقیت و خوشبختی و مطالعه آثار بزرگان و اساتید موفقیت ایران و جهان و جهت بهبود سطح کیفیت زندگی خود و دیگران با بکار گیری روش های تایید شده و گاها خلاقانه که باعث بالا بردن انگیزه ایرانیان سراسر جهان گردید راه اندازی شد.

هدف اولیه انتشار عشق الهی و بکارگیری کلام قرآن وسخنان بزرگان ایران زمین به صورت عملی و کاربردی و انطیاق این سخنان با مباحث علم روانشناسی روز دنیا بود.

می خواستیم نشان دهیم ما خودمان دارای چنان فرهنگ غنی و ثروتمندی هستیم که بعد از هزار سال اروپاییان و امریکایی ها بر اساس اصول مطرح شده اولیه ما اقدام به تولید علم موفقیت نموده اند. اکنون وقت برخواستن ما و به کار بستن تمام اصول ثابت شده موفقیت و خوشبختی در زندگی ماست. 

اینجانب با بکارگیری عملی این راهکارها نتایج شگفت انگیزی در تمامی زمینه های زندگی بدست آوردم. از انجا که هیچ محدودیتی برای موفقیت وجود ندارد؛ لذا پس از ارایه این راهکار ها وارایه مشاوره های فراوان به مراجعین و گرفتن نتایج مشابه فراوان دوستان، با عزمی راسخ تصمیم بر آن گرفتیم که تمام این تجارب که برای خیلی از عزیزان حیاتی و گرانبهاست در قالب های مختلف فایل های انگیزشی و موفقیت و خوشبختی و قرارهای عاشقی، کلیپ های تصویری و آموزشی برای تمام ایرانیان سراسر جهان ارائه دهیم.

ما آمده ایم که با گسترش دانایی و آگاهی هایی که از تجربه هزاران مشاوره فردی و ۱۸ سال مشاوره شرکت های خصوصی ودولتی و مطالعات فراوان کمک کنیم تا تمام انسانهای مشتاق و خواهان ثروت،سلامت، خوشبختی و روابط عالی با آگاهی وعمل کردن به آموزش ها آن را بی هیچ محدودیتی (سن، جنسیت، خانواده، تحصیلات و گذشته) بدست بیاورند.

ما ایمان راسخ داریم هیچ محدودیتی برای بدست آوردن نعمت ها و ثروت ها نیست؛ مگر محدودیتی که انسان خود در ذهنش خلق می کند.

پس اینجاییم تا با آموزش قانون جذب، موفقیت و رشد فردی که حاصل تجربه ۱۸ سال مشاوره و آموزش است کمک کنیم تمام انسان های مشتاق و خواهان ثروت سلامت خوشبختی و روابط عالی با اقدام و عمل آگاهانه به آموزش ها آن را بی هیچ محدودیتی بدست بیاورند.

ما ایرانیان لایق بهترین ها هستیم و به کمتر از آن تن نمی دهیم.

با ما باشید برای داشتن بهترین ها!

انان که با ما همراه هستند اثرات این همراهی را در زندگی های حقیقی خویش دیده اند!

بیشتر بخوانید: سعید پورندی کیست ؟ مجموعه دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی