درباره ما

سعید پورندی کیست؟

داستان زندگی و تحول استاد سعید پورندی از زبان خودشان

انگار همين ديروز بود. سال ١٣٩١ يك صبح سرد زمستاني. وقتي كه با دو سونامي عظيم در زندگي روبرو شدم. شركت و تجارتي كه خيلي در آن موفق بودم و درآمدزا بود با يك بحران روبرو شد؛ بحراني كه باعث يك ورشكستگي عظيم شد. 300 برابر درآمد ماهیانه اون سال تو یکی از پروژه ها و یه مورد دیگه اونم 200 برابر؛ و کلی فشار روحی. تقريباً صفر كه نشديم هيچ؛ به قول معروف به زير صفر رفتيم.

روزهاي سخت و ماه هاي نفس گيري بود. اتفاقات تلخي افتاد. ولی شیرینیش هنوز کامم شیرین کرده. همه و همه آنها به خوشي تمام شد.

من مجبور بودم ٩ برابر درآمد ماهيانه ام را قسط بدهم. اتفاقي بود كه افتاد. من بايد از اين اتفاق درس مي گرفتم و دوباره بلند مي شدم.
همه ي اطرافيانم به من مي گفتند كه امكان ندارد دوباره بتواني بلند شوي؛ مي گفتند تنها اتفاق خوب زندگي تو اين است كه دوباره بتواني معمولي زندگي كني.؛ ديگر نمي تواني به آن قله ها برگردي.

اما من ايمان داشتم كه مي توانم. ايمان داشتم كه دوباره بلند مي شوم. به خودم و خداي خودم ايمان داشتم. گفتم سرنوشت خودم را خودم مي سازم نه شرايط اطرافم! همان موقع بود كه تصميم گرفتم آينده دلخواهم را رقم بزنم. تصميم گرفتم به روياهایم برسم.

وقتي به ياد آن روزها مي افتم می بينم كه آن مشكلات خيلي خيلي به من كمك كرد تا انگيزه و انرژي بيشتري براي حركت به سمت روياهايم داشته باشم.
بعد از آن به دنبال سطح عميقي از آگاهي ها بودم. شروع كردم به سرمايه گذاري روي خودم؛ روي رشد شخصي، مطالعه، عمل به آنچه در اين سالها آموخته بودم.

هر بار كه يكي از اين آموخته ها ثمر مي داد ايمان من هم قوي تر مي شد كه مي شود! امكان پذير است!

جستجو كردم و گشتم. خيلي مطالعه كردم. بعضي مفيد بودند و بعضي خیلی مفيد نبودند. وقتي كم كم متوجه شدم مسير اصلي زندگي من چيست خدا يكي يكي درها را برويم باز كرد، زيرا كه جديت مرا براي رسيدن به آرزوهايم ديد؛ ديد كه با تمام وجود مي خواهم زندگي خودم را متحول كنم.

درباره ی مجموعه دهکده جهانی موفقیت

مجموعه دهکده جهانی موفقیت به سر پرستی استاد سعید پورندی از سال 1388 و بعد از مطالعه فراوان در زمینه های موفقیت و خوشبختی و مطالعه آثار بزرگان و اساتید موفقیت ایران و جهان و جهت بهبود سطح کیفیت زندگی خود و دیگران با بکار گیری روش های تایید شده و گاها خلاقانه که باعث بالا بردن انگیزه ایرانیان سراسر جهان گردید راه اندازی شد.

هدف اولیه انتشار عشق الهی و بکارگیری کلام قرآن وسخنان بزرگان ایران زمین به صورت عملی و کاربردی و انطیاق این سخنان با مباحث علم روانشناسی روز دنیا بود.

می خواستیم نشان دهیم ما خودمان دارای چنان فرهنگ غنی و ثروتمندی هستیم که بعد از هزار سال اروپاییان و امریکایی ها بر اساس اصول مطرح شده اولیه ما اقدام به تولید علم موفقیت نموده اند. اکنون وقت برخواستن ما و به کار بستن تمام اصول ثابت شده موفقیت و خوشبختی در زندگی ماست. 

اینجانب با بکارگیری عملی این راهکارها نتایج شگفت انگیزی در تمامی زمینه های زندگی بدست آوردم. از انجا که هیچ محدودیتی برای موفقیت وجود ندارد؛ لذا پس از ارایه این راهکار ها وارایه مشاوره های فراوان به مراجعین و گرفتن نتایج مشابه فراوان دوستان، با عزمی راسخ تصمیم بر آن گرفتیم که تمام این تجارب که برای خیلی از عزیزان حیاتی و گرانبهاست در قالب های مختلف فایل های انگیزشی و موفقیت و خوشبختی و قرارهای عاشقی، کلیپ های تصویری و آموزشی برای تمام ایرانیان سراسر جهان ارائه دهیم.

ما آمده ایم که با گسترش دانایی و آگاهی هایی که از تجربه هزاران مشاوره فردی و 18 سال مشاوره شرکت های خصوصی ودولتی و مطالعات فراوان کمک کنیم تا تمام انسانهای مشتاق و خواهان ثروت،سلامت، خوشبختی و روابط عالی با آگاهی وعمل کردن به آموزش ها آن را بی هیچ محدودیتی (سن، جنسیت، خانواده، تحصیلات و گذشته) بدست بیاورند.

ما ایمان راسخ داریم هیچ محدودیتی برای بدست آوردن نعمت ها و ثروت ها نیست؛ مگر محدودیتی که انسان خود در ذهنش خلق می کند.

پس اینجاییم تا با آموزش قانون جذب، موفقیت و رشد فردی که حاصل تجربه 18 سال مشاوره و آموزش است کمک کنیم تمام انسان های مشتاق و خواهان ثروت سلامت خوشبختی و روابط عالی با اقدام و عمل آگاهانه به آموزش ها آن را بی هیچ محدودیتی بدست بیاورند.

ما ایرانیان لایق بهترین ها هستیم و به کمتر از آن تن نمی دهیم.

با ما باشید برای داشتن بهترین ها!

انان که با ما همراه هستند اثرات این همراهی را در زندگی های حقیقی خویش دیده اند!

بیشتر بخوانید: سعید پورندی کیست ؟ مجموعه دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی