فضولی ممنوع!

پادکست انگیزشی فضولی ممنوع!!!

یک قانون مهم زندگی این هست که اگربترسیم انرژی خود را به طرف مقابل می دهیم تا مارا بیشتر بترساند.اگر باشهامت نباشیم نمی توانیم واقعی و حقیقی جلوه کنیم و قابل اعتماد نیستیم. انسانها ادمهای شجاع را دوست دارند که بتوانند به انها تکیه کنند، اگر باشهامت وشجاع  نیستیم وانمود کنیم که شجاع هستیم. امروز میخواهم روش برخورد با فرد کنجکاو یا بقول عامیانه فضول را به شما یادآوری کنم. فضولی به معنای دخالت کردن در اموری است که به ما مربوط نمی شود.
  1. موضوع بحث را سریع عوض کنید
  2. پاسخ های مبهم بدهید مجبور نیستید بابت هر پرسش یک پاسخ واضح و روشن بدهید.یک نفس عمیق بکشید سکوت کنید و حرف رو عوض کنید. هیچ کس نمی تواند شمارا مجبور به پاسخ دادن کند.وقتی شما به هیچ کدام از سوالات او پاسخ ندهید بالاخره متوجه می شود که دیگر سوال کردن فایده ای ندارد ودست از سرتان برمی دارد.
  3.  خیلی وقتها می توانید مودبانه برخورد کنید وقتی سوالی می پرسند و شما تمایلی ندارید که جوابی بدهید با لبخند به او بگوئید چه دلیلی وجود دارد در مورد این موضوع صحبت کنیم.خیلی عادی و سریع می توانید از ان بحث فاصله بگیرید.
  4. قانون به من چه به تو چه خیلی میتواند به شما کمک کند .خیلی وقتها افراد مسائلی را باشما درمیان می گذارند که حاشیه ای هست وبه شما هیچ ربطی ندارد.وقتی یک موضوعی به ما مربوط نیست لزومی ندارد ما در حاشیه افراد وارد بشویم. به من چه به تو چه خیلی میتواند شما را آرام کند.
عبارت تاکیدی امروز در مورد ثروت: منشا ثروت برای من خدای مهربان است پس با اطمینان کامل به تلاشم ادامه می دهم چون مطمئنم خدا بهترینها را برایم رقم میزند.
 
https://dl.pourandi.com/motivational/fozole-mamno-barkhord-ba-afrad-fozol.mp3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در واتساپ با ما گفتگو کنید
مکالمه را شروع کنید
گفتگو در WhatsApp پشتیبانی: 09170027686
پیام خود را بگذارید!. ما معمولاً تا چند دقیقه پاسخ می دهیم