4 مانع بزرگ جذب عشق و ازدواج

4 مانع بزرگ جذب عشق

حتما یکی از اهداف شما جذب عشق و ازدواج هست که اینجایید. به من بگویید چرا هنوز تنهایید؟ یا اینکه چرا عشق در رابطه تان روزبروز کمرنگ تر می شود؟ شما که می خواهید عشق را جذب کنید، پس کجاست این عشق؟

همه ما دوست داریم کسی در زندگی مان باشد که عاشقانه ما را دوست بدارد. کسی که با همه وجود عاشق او باشیم و بتوانیم کنار او احساس عشق و خوشبختی داشته باشیم. 

بیشتر ما دنبال شاهزاده سوار بر اسب سفید یا پری رویاهایمان هستیم. علیرغم اینکه می خواهیم عشق زندگی مان را پیدا کنیم هنوز این عشق رویایی مان سر راهمان قرار نگرفته است. آیا عشق فقط مال داستان های قدیمی است؟

ما که می خواهیم عاشق شویم. ما که مدام به عشق فکر می کنیم. ما که می خواهیم عشق را جذب کنیم پس کو؟ پس چرا عشقی وارد زندگی مان نمی شود؟

چرا ما نمی توانیم عشق را جذب کنیم؟ مشکل چیست؟

گاهی تجربه اشتباهات گذشته ما را دچار ترس می کند. می ترسیم عاشق شویم. می ترسیم به اندازه کافی دوستمان نداشته باشد یا بعد از مدتی ما را ترک کند..

از شکست و تجربه جدایی می ترسیم.  یاد اتفاقاتی که قبلا بین ما و شریک عاطفی مان رخ داده است قلبمان را به درد می آورد. با خود می گویید چطور می توانم دوباره عاشق شوم وقتی زخم های قبلی هنوز سر جایش هستند.

به نظر شما چه کسی مسئول تنهایی و یا هر اتفاق تلخی است که منجر به تنهایی تان شده است؟ همسرتان؟ شریک عاطفی تان و یا والدین تان؟

چقدر خودتان را با همه زخم ها، دردها، اشتباهات و خطاهای گذشته تان در رابطه دوست دارید؟

 آیا شما خودتان را مثل میلیون ها انسان دیگر روی کره زمین لایق عشق می دانید؟ چه موانعی بر سر راه ورود عشق به زندگی شما وجود دارد؟

چرا نمی توانید با قانون جذب عشق در رندگی یک رابطه عاشقانه را جذب کنید؟ چه موانعی سد راه جذب عشق و ازدواج در زندگی شماست؟ مهمترین مانع  سر راه جذب عشق و ازدواج به زندگی شما چیست؟

4 مانع بزرگ جذب عشق و ازدواج

بخشی از آموزش های دوره رازهای جذب عشق و شادی

مدرس: استاد سعید پورندی مدرس دوره جامع 7 راز قانون جذب 

قیمت: 59000 تومان (رایگان)

 

جهت دریافت لینک دانلود فرم زیر را پر کنید

سوالات خود را از ما بپرسید: 09170027686

 

آموزش های مرتبط