عضویت ویژه

محتوای عضویت ویژه شامل چه مطالبی است؟

بخش محتوای ویژه سایت دهکده جهانی موفقیت شامل ده‌ها سمینار، وبینار و سخنرانی های اساتید بزرگ موفقیت دنیا ( چون جول اوستین، آنتونی رابینز، برایان تریسی، باب پراکتور، لس براون و دیگر اساتید مطرح موفقیت دنیا)، کتابخانه صوتی موفقیت، کتاب های الکترونیکی و  باشگاه خلق آرزوها با تدریس استاد سعید پورندی می باشد.

 محتوای ویژه توسط مترجمین متبحر و حرفه ای در تیم دهکده جهانی موفقیت ترجمه و تدوین می شود و در کیفیت های مختلف در اختیار اعضای ویژه قرار می گیرد.

دراین بخش از محصولات دهکده جهانی موفقیت ارزشمندترین و کاربردی‌ترین ویدیوها و کتاب‌های عرصه موفقیت با دقت خاصی انتخاب و راائه می شود تا مخاطبین خاص ما بتوانند روزانه با برنامه منظم جهت رشد شخصی و کسب دستاوردهای بزرگتر آماده شوند.

گله و شکایت ممنوع

 

این بخش از محتوای ویژه سایت دهکده جهانی موفقیت شامل سمینارهای الهام بخش جول اوستین می باشد که سرشار از پیام های الهام بخشی است که به شما کمک می کند باورهای قدرتمندی برای خود بسازید و با قدرت در مسیر پر پیچ و خم زندگی به پیش بروید.

گله و شکایت ممنوع

بخش دوم از محتوای ویژه سایت دهکده جهانی موفقیت شامل ده‌ها سمینار، وبینار و کلیپ های آموزشی، انگیزشی، موفقیت و رشد فردی می باشد که شما را با علم نوین موفقیت در قرن 21 آشنا می سازد.

مطالب این بخش از میان آموزش های برترین اساتید موفقیت دنیا چون آنتونی رابینز، برایان تریسی، باب پراکتور، لس براون و دیگر اساتید مطرح موفقیت دنیا انتخاب شده است.

گله و شکایت ممنوع

 

 

کتابخانه صوتی موفقیت سایت دهکده جهانی موفقیت شامل ده‌ها کتاب صوتی، مجموعه های انگیزشی، آموزشی، باورسازی می باشد که توسط تیم دهکده جهانی موفقیت ضبط و تولید شده است.