بازی فراوانی

بازی فراوانی سعید پورندی

بازی ثروت و فراوانی سعید پورندی


دانلود پادکست بازی فراوانی

 از اینجا دانلود کنید Download


بازی ثروت و فراوانی عنوانی است که در ایران به بازی کامیابی یا بازی جذب پول، داده شده است. بازی فراوانی بهترین تمرین کسب ثروت و تفکر و رسیدن به نگرش ثروتمندان در جهان است.

 اولین بار بازی فراوانی را خانم استر هیکس در کتاب بخواهید تا به شما داده شود، معرفی کرد ایشان این تمرین خوب را “بازی کامیابی ” نامیده اند. 

“تمرین کامیابی” استر هیکس در ایران و بسیاری کشورها به بازی و یا تمرین فراوانی و یا تمرین جذب ثروت و یا تمرین جذب پول و یا بازی پول و نام های دیگر معروف شده است.

یکی از روش های بسیار موثری که خانم استر بر اساس قانون جذب ثروت، برای برآوردن آرزوها برشمرده اند، همین بازی فراوانی است.

این تمرین به شما کمک می کند تجسم تان را تقویت کنید. جزییات بیشتری در مورد خواسته ها، اهداف، و آرزوهای تان بدست بیاورید و ارتعاش پول و ثروت خود را بالا ببرید.

به شرطی که این تمرین را ادامه بدهید و ناامید نشوید. بعد ازمدتی نتایجی که وارد زندگی تان می شود غیرقابل تصور است.

شما باید یک حساب بانکی فرضی برای خود تصور کنید که هر روز در آن پول واریز می شود و شما پول برمی دارید.

در حقیقت، بانکی در کار نیست اما شما فرض می کنید که در یک بانک واقعی یک حساب جاری را افتتاح کرده اید و یک دسته چک دریافت کرده اید و هر روز بابت خرید چیزهایی که می خواهید چک می کشید و پولتان را خرج می کنید.

شما باید در طول روز تمام پولی را که به حسابتان واریز شده را صرف خرید چیزهایی که واقعا لازم دارید یا دوست دارید که آنها را داشته باشید کنید و اجازه ندارید که هیچ مبلغی از پول را پس انداز کنید.

برای خودتان دسته چکی را در نظر بگیرید، مثلا می توانید از یک دفترچه بعنوان دسته چک استفاده کنید یا اگر کمی خلاقیت به خرج دهید.

می توانید یک دسته چک برای خودتان طراحی کنید و به تعداد دلخواه از آن را چاپ کرده و آنها را به هم منگنه بزنید تا کاملا احساس واقعی داشتن دسته چک جادویی را در خودتان ایجاد کنید.

برای هر خرید خود چکی در وجه آن خرید بکشید و پول هایتان را صرف خریدهای خیالی کنید. می توانید از یک دفتر یا تکه های کاغذ هم استفاده کنید.

خریدهای هر روز در اون یاد داشت کنید یا حساب مخارج خود را در کامپیوتر شخصی یا گوشی تان نگه دارید و حتی از اپلیکیشن هایی که مخصوص این بازی تهیه شده اند استفاده کنید .

هرچقدر این بازی را جدی تر جلوه دهید تاثیر بیشتری را خواهید دید.

 


تمرین بازی فراوانی

روز اول بازی ثروت و فروانی:

بازی فراونی سعید پورندی

در بازی فراونی ثروت در روز اول پولی معادل یک میلیون تومان به حساب فرضی شما از بانک کائنات واریز می شود و شما 24 ساعت زمان دارید تا این پول را خرج کنید و هر آنچه را که لازم دارید یا دوست دارید بخرید.

فرض کنید بازی را از امروز شروع کرده اید و اکنون یک میلیون تومان در حساب فرضی خود دارید، 300 هزار تومان صرف خرید کفش مورد علاقه خود کنید.

با 200 هزار تومان یک عطر دل انگیز بخرید و با بقیه پول خود هر آنچه که لازم دارید بخرید.

در روز دوم دو میلیون تومان به حساب شما واریز می‌شود. روز سوم سه میلیون تومان و این روند به همین شکل ادامه پیدا می کند.

هر روز که پیش می روید  نسبت به روز قبل یک میلیون تومان بیشتر از طرف بانک کائنات به حساب‌ بانکی شما واریز می‌شود.

اگر  می خواهید احساس واقعی بودن بازی هر چه بیشتر در شما ایجاد شود و دقیقا احساس کنید که چنین بانکی و چنین حسابی وجود دارد و هر روز به حساب شما پول واریز می شود و شما می توانید تمام چیزهایی که دوست دارید را با این پول ها بخرید.

سعی کنید برای هر خریدتان در بازار واقعی یا در اینترنت جستجو کنید و زمانی را صرف دیدن چیزهایی که دوست دارید و به آنها نیاز دارید کنید و قیمت بگیرید.

دقیقا مثل دنیای واقعی قیمتها را مقایسه کنید و با کیفیت ترین و بهترین نمونه چیزی را که می خواهید پیدا کنید و قیمت بگیرید.

حتی وارد مذاکره شوید و تصور کنید که هم اکنون قصد خریدش را دارید و پول خود را صرف خرید همان چیزی کنید که در دنیای واقعی دیده اید و مثل یک خریدار واقعی رفتار کنید.

برای خرج کردن و نگه داشتن حساب و کتاب، نیاز به تمرکزی قدرتمند دارید و این تمرکز، قدرت تجسم شما بطور چشم گیری  افزایش می دهد و شما در بازی فراوانی یاد میگیرید که قدرت تجسم و تصویرسازی را تقویت کنید.

بازی فراوانی یا دسته چک جادویی در حقیقت شما را آماده می کند تا در زندگی واقعی خودتان از پس مدیریت پولهای واقعی بربیایید و پول های واقعی خودتان را به جا و درست خرج کنید.

بازی فراوانی ثروت، باورپذیری شما را نسبت به داشتن پول های هنگفت بالا میبرد. شما با قرار گرفتن در مدار پول و ثروت و هم فرکانس شدن با پول و ارسال ارتعاشات متناسب با جذب ثروت و فراوانی در موقعیت هایی برای جذب ثروت و پول قرار می گیرید.

شما با افرادی روبرو می شوید که می توانند شما را به اهدافتان برسانند و پول به آسانی وارد زندگی شما می شود.

این بازی به شما کمک می کند احساستان به پول بهتر شود و مقاومت تان کمترشود. ارتعاشاتی که می فرستید ارتعاش پول و ثروت است.  وضوح خواسته های شما بالا میرود و باعث می شود قدرت جذب پول زیاد شود و یواش یواش ثروت وارد زندگی تان شود.

روز دوم بازی ثروت و فراوانی:

بازی فراوانی سعید پورندی

قوانین و نکات ناگفته بازی فراوانی استر هیکس:

 • از ساعتی که شروع به انجام بازی فراوانی می کنید، فقط 24 ساعت زمان دارید تا پول واریز شده به حساب آن روز را به طور کامل خرج کنید. بهتر است این بازی در ساعات ابتدایی روز و با احساسی عالی همراه با شادی و هیجان واقعی انجام شود تا واقعی تر به نظر برسد؛

 این بازی فراونی ثروت را صرفا برای رفع تکلیف و از روی اجبار انجام دهید. اگر صرفا از روی خستگی و با بی حوصلگی انجام شود، بطور حتم خیلی زود از انجام بازی منصرف شده و نتیجه ای هم برایتان به همراه نخواهد داشت.

 • پولی که به حسابتان واریز می شود نباید پس انداز شود چون پس انداز کردن با فلسفه فراوانی در تناقض است، بعبارت دیگر این پول را نباید صرف دادن قرض و پرداخت اقساط وام و غیره کنید و حتی قرار نیست که این پول سرمایه گذاری یا پس انداز شود بلکه هدف بازی فراوانی فقط آماده کردن شما برای خریدهای هدفمند و هم فرکانس کردن ذهن شما با پول و باورپذیر کردن ذهن شما درباره فراوانی پول و ثروت در جهان است.

فراموش نکنید هرآنچه که در این بازی انجام دهید، در زندگی واقعی تان نیز جریان پیدا خواهد کرد.​

 • چیزهای تکراری نخرید و دقیقا همان چیزهایی را بخرید و برای کارهایی پول خرج کنید که در دنیای واقعی نیز همان چیزها را می خرید، مسلما شما در دنیای واقعی 10 تا گوشی اسمارت فون (گوشی هوشمند) یا 5 تا لپتاپ یا 10 تا ماشین نمی خرید!

همان کارهایی را انجام دهید که در صورت داشتن پول واقعی انجام خواهید داد.

 • خرید طلا و سکه برای استفاده شخصی و هدیه دادن اشکالی ندارد ولی برای سرمایه گذاری و پس انداز خلاف قوانین بازی است.

 • این توصیه خانم استر هیکس است. هدف بازی اموزش مدیریت پول است نه سرمایه گذاری.

 • ممکن است قصد خرید چیزی را داشته باشید که مبلغ آن، دو یا سه برابر پولی باشد که در هر روز به حساب شما واریز می شود، شما میتوانید با توجه به اینکه می دانید در روزهای آینده چه مبلغی به حسابتان واریز خواهد شد، برای خرید خود، دو یا سه چک بکشید و خرید خود را امروز انجام دهید و پول آن را توسط چک هایی که بابت خرید خود داده اید، طی دو سه روز آینده تسویه کنید.

 • نتیجه گرفتن از این بازی قدرتمند و مدت زمان انجام آن، دقیقا بستگی به باورهای افراد دارد و برای هر شخصی متفاوت است، بعضی ها خیلی زود و در چند روز و چند هفته اول نتایج خوبی می گیرند و نشانه های زیادی را دریافت می کنند و برخی دیگر، باید مدت زمان بیشتری را صرف بازی فراوانی کنند تا نتیجه بگیرند.

روز سوم بازی ثروت و فراوانی:

بازی فراوانی سعید پورندی

پیشنهاد می کنم بازی فراوانی را برای یک بار هم که شده باور کنید و انجام دهید تا خودتان شاهد اتفاقات مثبتی که در زندگی تان خواهد افتاد باشید.

بقول معروف “شنیدن کی بود مانند دیدن” در این خصوص به حرف هیچکس استناد نکنید چون باور هرکسی متفاوت است و خودتان دست به کار شوید تا با دیدن نتایج خارق العاده از انجام بازی نهایت لذت را ببرید.

 • بهتر است در ابتدا از خریدهای کوچک شروع کنید.
 • معمولا در همان روزهای اول، نشانه هایی را در جهت بهبود وضع مالی خود می بینید مثلا پول غیر منتظره ای بدستتان میرسد یا کاری به شما پیشنهاد می شود یا ایده ای به ذهنتان می رسد.

اگر در چند هفته اول نشانه ای دریافت نکردید، باید احساس خود را قوی تر کنید و بر روی ارتعاشات خودتان کار کنید؛ با استفاده از جملات تاکیدی مثبت درباره پول و ثروت و مهمتر از آن با انجام تکنیک قدرتمند شکرگزاری سطح ارتعاشی خود را بالا ببرید و در مدار پول و ثروت قرار بگیرید.

 • برای هرچه واقعی تر انجام دادن بازی حتما برای انتخاب خریدهای خودتان وقت بگذارید و حتی در سطح شهر بچرخید و از مغازه های واقعی دیدن کنید یا در فروشگاههای اینترنتی جستجو کنید و قیمت های واقعی را بدست آورید و طوری عمل کنید که انگار همین حالا قصد خرید دارید.
 • از تصویرسازی و تجسم خلاق غاقل نشوید؛ لیست خریدتان را از قبل آماده کنید و پیش از خواب، با نگاه کردن به لیست خرید خود و تصور اینکه می توانید هرچیزی را که می خواهید بخرید ،حس خرید واقعی را در خودتان ایجاد کنید و از خریدتان نهایت لذت را ببرید.

روز چهارم بازی ثروت و فراوانی:

بازی فراوانی سعید پورندی

آنچه که مسلم است این است که ذهن شما در روزهای اول نسبت به این بازی مقاومت خواهد کرد بخصوص اگر از نظر مالی در تنگنا باشید و اوضاع مالی تان بهم ریخته باشد.

علاوه بر آن، ضمیر ناخودآگاه همیشه وضع و شرایط کنونی را ترجیح می دهد و در مقابل تغییر از خود مقاومت نشان میدهد.

این موضوع طبیعی است. چرا که ذهن، حفظ حالت فعلی را بهترین کار می داند و تغییر افکاری که سالها، روز و شب و در تمام لحظات  با شما بوده، یک شبه امکان پذیر نیست.

باید صبور باشید و بازی را با احساس خوب و واقعی و شادی و هیجان ادامه دهید، اصرار و سماجت شما بر ادامه تمرین بازی فراوانی، ضمیر ناخودآگاه شما را آگاهانه در جهتی که می خواهید هدایت خواهد کرد و در نهایت شما موفق خواهید شد.

نکات تکمیلی

از همه دوستان تقاضا می شود این بازی را با جدیت انجام دهید وهمه قوانینی که در اینجا برایتان قیدمی کنم را رعایت کنید.

در پایان 40 روز از دوستان می خواهم که نتایجتان را از بازی فراوانی برای ما بنویسید.

ببینیم کدام یک از دوستان ثروت بیشتری را جذب کرده اند و کدامیک از دوستان ان چیزهایی را که دوست داشتند داشته باشند را توانستند جذب کنند.

واما نکته آخر

برای جذابیت بیشتر بازی لطفا لیست خریدهای روزنه تان را با قیمت دقیق آنها زیر پست هر روز کامنت کنید، تا از خرید دوست هایتان برای روزهای آینده ایده بگیرید و ذهنتان بازترشود.

روز پنجم بازی ثروت و فراوانی:

بازی فراوانی سعید پورندی

برای اینکه نتیجه درستی از هر تمرینی بگیرید، در درجه اول باید موضوع تمرین، برای ذهن باورپذیر باشد و این باور پذیری آرام آرام اتفاق می افتد.

بعضی از دوستان سوال پرسیدند که  آیا می شود از مبالغ بالا این تمرین را شروع کنیم مثلا صدمیلیون پایه باشد؟

ببینید اگر شما از همان روز اول با یک مبلغ هنگفت و دور از ذهن، شروع به انجام بازی کنید، ذهن شما نمی تواند تصوری واقعی از تمرین را ایجاد کند

و صرفا در حد همان بازی غیرواقعی با آن رفتار می کند و قاعدتا در چنین شرایطی نباید دنبال نتیجه گرفتن باشید.

 

روز ششم بازی ثروت و فراوانی:

بازی فراوانی سعید پورندی

 

سلام، سلام، سلام

چه خبر

از خرید کردن لذت می برید؟

از چیزهایی که در روزهای گذشته خریره اید راضی هستید؟

یادتان باشد با انجام دادن تمرین بازی فراوانی الگوی مقاومت ذهنی شما تغییر می کند واین روال، مرحله به مرحله و روز به روزهست و دیگران با شگفتی شاهد تغییراتی در شما و رسیدنتان به جذب پول و شادی خواهند بود.

اگرتا حالا دست به کار نشدید واین بازی را شروع نکرده اید DO IT NOW  همین حالا شروع کن رفیق. هنوزم دیرنشده. پاشو امروزهم با احساس خیلی خوب شش میلیون تومانت را خرج کن.

روز هفتم بازی ثروت و فراوانی:

بازی فراوانی سعید پورندی

 

 

امروز تا می توانید بازی فراوانی، جذب ثروت را با احساس واقعی، شادی و هیجان انجام دهید. سعی کنید خریدهایتان هدفمند و واقعی باشد. هیچکس در دنیای واقعی به 5گوشی آیفون یا 10ماشین لوکس نیاز ندارد. پولتان را برای پرداخت قبض، بدهی، قسط و هزینه ی درمان ندهید.از پولتان پس انداز نکنید.

در بخش نظرات لیست خریدهایتان با ریز قیمتها برای ما بنویسید، شاید ما هم از فردا از همون اقلامی که شما خرید کرده اید، خریدیم!

 

 

روز هشتم بازی  ثروت و فراوانی :

 

بازی ثروت و فراوانی روز هشتم

 

دوستان عزیز توجه داشته باشید این بازی برای شخصی بیشترین نتیجه را می دهد که به قانون جذب ایمان داشته باشد و حداقل با قانون جذب آشنایی داشته باشد که شامل اطلاعات پایه ای قانون جذب است.شما هرچه بر قانون جذب تسلط داشته باشید، نتیجه ی بیشتری از قانون جذب و بازی فراوانی می گیرید.

پیشنهاد بسیار ویژه: برای یادگیری قانون جذب پیشنهادمی کنم حتما دوره هفت رازخلق شاهکار زندگی را شرکت کنید.
 
 

روز نهم بازی ثروت و فراوانی :

 

بازی ثروت و فراوانی روز نهم

 

دوستان عزیز یک نکته را که پاسخ سوال خیلی از کاربران در این چند روز بود را مطرح می کنم.

همه ی اساتید موفقیت دنیا توصیه می کنند حداقل 5درصد از درآمد خود را صرف امور خیریه کنید.یکی از رموز رسیدن به موفقیت و ثروت (مادی و معنوی) بخشیدن است.پس این پیشنهادمی شود در صورتی که با احساس خوب همراه باشد نه اینکه باقیمانده پولتان را که اصلا نمی دانید با آن چکارکنید از سر ناچاری به دیگران دهید.

وقتی از ته دل به هم نوع خود کمک می کنید یک احساس شکرگزاری، یک احساس وصف ناپذیری تمام وجودتان را فرا می گیرد که به شدت ارتعاشتان را بالا می برد.( سعی کنید این را درک کنید خیلی کمک تان می کند)

در کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن خیلی کاملتر توضیح داده شده که پیشنهادمی شود این کتاب را حداقل یکبار مطالعه کنید.

 

 

روز دهم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز دهم

 

دوست من شاید روزهای اول تمرین فکر کنید این تمرین خیلی راحت هست، ولی باید به شما بگویم که وقتی رقم این پولها بالاتر می رود، ناخودآگاهت از خودش واکنش نشان می دهد و به اشکال مختلف جلوی شما را می گیرد.

یک روز می بینی به خودت می گویی خوب وقت دارم و تا شب انجامش می دهم، شب می شود ، بالاخره یادت می رود و فردایش می گویی آخ من دیروز بازی فراوانی خودم را انجام ندادم.

یک روز بهانه می آوری، یک روز چیزی برای خرید پیدا نمی کنی و….

همه اینها موانع ذهنی ما و باورهای تثبیت شده ما درباره مسائل مالی و ثروت هستند.

هروقت یک روز تمرینت را انجام ندادی باید برگردی و از اول بازی را شروع کنی.

 

روز یازدهم بازی ثروت و فراوانی:


بازی ثروت و فراوانی روز یازدهم
 

اگر شما پول بیشتری می خواهید باید به فراوانی پول توجه کنید نه به کمبود پول، ولی اکثر ما به جای توجه کردن به فراوانی ثروت در دنیا بر روی کمبود آن تمرکز کرده ایم و به خاطر نداشته ها و کمبودهایمان ناراحتیم و همیشه در شگفتیم که چرا ثروت بیشتر وارد زندگی مان نمی شود. بازی فراوانی می تواند به اصلاح دیدگاهتان درباره پول و ثروت کمک کند.

 

روز دوازدهم بازی ثروت و فراوانی:

 
بازی ثروت و فراوانی روز دوازدهم
 

باید بدانید که ذهن انسان قادر نیست بین واقعیت و خیال تفاوت قائل شود. به همین خاطر هست که بارها تاکید می کنم که هرچقدر بتوانید این بازی را واقعی تر و با احساس ، هیجان و شادی واقعی انجام دهید، به همان نسبت نتایج شگفت انگیزتری را مشاهده می کنید و شاهد جریان پول واقعی در زندگیتان خواهید بود.

 

روز سیزدهم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز سیزدهم

 

بازی فراوانی در واقع یک دسته چک جادویی است که شما را آماده می کند تا در زندگی واقعی خودتان از پس مدیریت پول های واقعی بربیایید و پول های واقعی خودتان را به جا و درست خرج کنید.

بازی فراوانی پول، باورپذیری شما را نسبت به داشتن پول های هنگفت بالا می برد و شما با قرار گرفتن در مدار پول و ثروت و هم فرکانس شدن با پول و ارسال ارتعاشات متناسب با جذب ثروت و فراوانی در موقعیت هایی برای جذب ثروت و پول قرار می گیرید و با افرادی روبرو می شوید که می توانند شما را به اهدافتان برسانند و پول به آسانی وارد زندگی شما می شود.

 

 

روز چهاردهم بازی ثروت و فراوانی: 

 

بازی ثروت و فراوانی روز چهاردهم

 

قدرت شگفت انگیز بازی فراوانی استرهیکس را باور کنید تاشاهد جریان فراوانی و ثروت در زندگی واقعی خودتان باشید.

البته یادتان نرود که با احساس خوب و واقعی باید این تمرین را انجام دهید.الان وقت آن است که از تجسم خلاقت استفاده کنی.

 

روز پانزدهم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز پانزدهم

 

عادت شما به مقاومت، تنها مانعی است که شما را از جذب و پذیرش چیزهایی که می خواهید باز می دارد. افکاری که اگر ناآگاهانه و ذره ذره توسط شما در فکرتان جمع شود، این مانع را می سازد. اگر برای جذب ثروت ذهنتان خیلی مقاومت دارد این تمرین می تواند خیلی به شما کمک کند که این موانع را کمتر کنید.

 

روز شانزدهم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز شانزدهم

 

اگر بعد از گذشت چند روز خسته شدید یا فراموش کردید که بازی را ادامه دهید، نشان دهنده مقاومت ذهنی و ضمیر ناخودآگاه شما است. توصیه می کنم که حتما این بازی را دوباره شروع کنید، قدرتمندانه ادامه دهید و شاهد نتایج شگفت انگیز آن باشید.

 

 

 

روز هفدهم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز هفدهم

 

من به شما قول می دهم هر آنچه می خواهید را بدست می آورید، ولی این کار فقط با تغییر ارتعاشات وجود خود شما امکان پذیراست.پس در حین ادامه بازی بازهم تأکید می کنم هنگام خرج کردن پول جوری تجسم کنید که برای ذهن ناخودآگاهتان باور پذیر باشد. حتما با احساس خوب خرید کنید.

شکرگزار داشته ها و خریدهایتان باشید، خریدهایتان را بادقت انجام دهید جوری که کاملا واقعی لمسش کنید. وقتی مدارتان تغییرکرد و درمدار ثروت قرار گرفتید آن وقت است که دریچه های پول و ثروت به روی شما گشوده می شود.

 

 
 

روز هجدهم بازی ثروت و فراوانی:

 
 
بازی ثر.ت و فراوانی روز هجدهم
 
نباید این بازی را صرفا برای رفع تکلیف و از روی اجبارانجام دهید و اگرصرفا از روی خستگی و با بی حوصلگی انجام شود بطور حتم بین بازی، از انجام آن منصرف می شوید و نتیجه ای هم برایتان به همراه ندارد.
 
 

روز نوزدهم بازی ثروت و فراوانی:

 
 
بازی ثروت و فراوانی روز نوزدهم
 

هدف از انجام دادن بازی فراوانی پول این است که احساس کنید دارا هستید وهرآن چه می خواهید را می توانید بخرید. وقتی بازی فراوانی ثروت را با شادی انجام دهید نه تنها وضع مالی شما بلکه سایر جنبه های زندگیتان هم اصلاح می شود. این بازی علاوه بر اینکه باعث افزایش ارتعاشات در اطراف چیزهایی که می خواهید می شود چیزهای مورد علاقتان را هم به سوی شما جذب می کند.

روز بیستم بازی ثروت و فراوانی:

 
بازی ثروت و فراوانی روز بیستم
 
بسیاری از کسانی که بازی فراوانی پول را شروع می کنند، در روزهای اول براحتی خرید می کنند و پول های خودشان را خرج می کنند احساس خوب و شادی را نیز بروز می دهند. اما بعد از حدود 20 یا 30 روز دیگر، شادی، هیجان و احساس خوب روزهای اول را ندارند، حتی نمی دانند که با پول هایشان چکارکنند.
 
عده ای اصلاً فراموش می کنند که این بازی را انجام دهند. علت اصلی این اتفاق مقاومت های ذهنی ما نسبت به خرج کردن پول زیاد و باورهای غلط ذهن ناخودآگاه ماست که در طول سالها به دلایل مختلفی در ضمیر ناخودآگاه ما جا گرفته است. وتنها راه ازبین بردن این مقاومت ها جایگزینی باورهای صحیح و مثبت به جای باورهای منفی وادامه این بازی است.
 
 

روز بیست و یکم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز بیست و یکم

 
اگردر این چند هفته اول نشانه ای دریافت نکردید، باید احساسات خودتان را قوی تر کنید. با استفاده از جملات تاکیدی مثبت درباره پول و ثروت و مهمتر از آن با انجام تکنیک قدرتمند شکرگزاری سطح ارتعاشی خودتان را بالا ببرید و در مدار پول و ثروت قرار بگیرید.
 

روز بیست و دوم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز بیست و دوم

 

 برای هرچه واقعی تر انجام دادن بازی حتما برای انتخاب خریدهای خودتون وقت بذارید. در سطح شهر بچرخید و از مغازه های واقعی دیدن کنید یا در فروشگاههای اینترنتی جستجو کنید و قیمت های واقعی بدست بیاورید. طوری عمل کنید که انگار همین حالا قصد خرید دارید.
 

روز بیست و سوم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز بیست و سوم

 

یادتان باشد کائنات تفاوتی بین شرایط فعلی زندگیت شما و آن چه در ذهن تان مجسم می‌کنید قائل نیست. کائنات فقط به ارتعاشی که می فرستید توجه میکند. به همین دلیل بازی ثروت و فروانی ابزار قدرتمندی برای تغییر ارتعاش جذب در اختیارتان می گذارد.

روز بیست وچهارم بازی ثروت و فراوانی:

 
بازی ثروت و فراوانی روز بیست و چهارم

 

به طور کلی در قانون جذب همیشه احساس شما به شما نشان میدهد که جهت افکارتان درست است یا خیر. در تمرینات قانون جذب مثل “بازی فراوانی” هدف خوب بودن و خوب شدن احساس شما و جذب پول و ثروت است. اگر در هنگام خرید کردن احساستان خوب نیست پس لطفا دست نگه دارید و توقف کنید. تا احساس تان را خوب نکنید انجام دادن این تمرین هیچ فایده ای برای شما ندارد. 

 

روز بیست و پنجم بازی ثروت و فراوانی:

 
 
بازی ثروت و فراوانی روز بیست و پنجم
 

انجام این تمرین باعث می شود که کم کم توجه شما به روی فراوانی نعمت در جهان رود. واقعا ذهن بپذیرد که امکان پذیراست و می تواند خواسته هایی که دارید را برآورده کند و زمانی که این اتفاق افتاد و این باور به وجود آمد، ایده های عالی می تواند برای رسیدن به خواسته هایتان به شما بدهد،  ایده هایی با کمترین زحمت فیزیکی و بیشترین منفعت و سود.

 

روز بیست و ششم بازی ثروت وفراوانی :

بازی ثروت و فراوانی روز بیست و ششم

 

اگر از انجام دادن بازی خسته شده اید و تمرین را مثل روز اول با انگیزه انجام نمی دهید یا تمرین را می گذارید برای ساعت آخر روز، این نشان دهنده ی مقاومت ضمیرناخودآگاه تان هست و 100 درصد توصیه می کنم از انجام دادنش خسته نشوید و ادامه بدهید و نتایج عالی بگیرید.

 

روز بیست وهفتم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز بیست و هفتم

 

یکی از باورهای نادرستی که باعث فقر، بدبختی و شکست های مالی افراد می شود و لازم است سالها و سالها بر روی آن کار شود باور به کمبود است. ما باور کرده ایم که از همه چیز در جهان کم است.

 
چرا نگران هستیم؟
چرا حرص می زنیم؟
احتکار می کنیم؟
چرا حس اطمینان و آرامش نداریم؟
چرا دزدی می کنیم؟
چرا حسادت می کنیم؟
 
جواب تمامی این سوالات این است که اکثر انسان های کره زمین باور دارند از همه چیز کم است. پول ، آب، فرد مناسب برای ازدواج، شغل مناسب، فرصت ثروتمندشدن، غذا، هوای پاک، خانه مناسب، منابع سوختی کم است. با این باورهای اشتباه چه اتفاقی می افتد. باور کمبود، فرکانس کمبود را به جهان هستی ارسال می کند، باور کمبود نمی تواند فرکانس ثروت و فراوانی داشته باشد و شما آرام آرام به صورت نامحسوس وارد مدار فقر و بدبختی می شوید و هر روز با کمبودهای بیشتری مواجه خواهید شد.  
 
باور کنید که هیچ کمبودی در جهان وجود ندارد و از همه چیز بی نهایت آفریده شده است. اگر الان ثروت و فراوانی را نمی بینید بابت این است که در مدار فراوانی نیستید و این نشان از باورهای نادرست است. افرادی در جهان زندگی می کنند که معنی فقر و کمبود را درک نمی کنند چرا که باور دارند از همه چیز برای آنها زیاد وجود دارد، درصورتی که اکثریت مردم دنیا بابت داشتن باورهای مشابه نادرست، زندگی مرفهی ندارند. باور کنید که حقیقت زندگی چیزی جز باورهای شما نیست. کافی است آن ها را اصلاح کنید.

روز بیست وهشتم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز بیست و هشتم

 

همیشه به یاد داشته باشید که مهمترین موضوعی که باید به آن اشاره کنم این است که ثروت و پول عامل ذهنی هستند و اگر در دنیای واقعی می خواهید پول بیشتری وارد زندگیتان شود اول باید از نظر ذهنی این قضیه را بپذیرید و باورش کنید و زمانی که توانستید باور کنید مطمئن باشید در دنیای واقعی اتفاقات بی نظیری را تجربه خواهید کرد. پس ذهن، اندیشه و خواسته هایتان را بزرگتر کنید.

روز بیست و نهم بازی ثروت و فراوانی:

بازی ثروت و فراوانی روز بیست و نهم

 

بازی فراوانی برای آن طراحی شده است که شما احساس ثروت کنید. اگر در حین بازی ودر حین تجسم کردن احساس می کنید این روش را درست انجام نمی دهید، در نتیجه برای شما نتایج چندانی نخواهد داشت.

به طور کلی در قانون جذب همیشه احساس شما به شما نشان می دهد که جهت افکارتان درست است یاخیر. در تمرینات قانون جذب هدف خوب بودن و خوب شدن احساس شماست.

روز سی ام بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز سی ام

دوستان عزیز اگر کسی تا اینجای بازی نتیجه ای گرفته است و توانسته پولی را جذب کند، لطفا در زیر این پست نتیجه را بنویسد تا انگیزه ای شود برای باورپذیرشدن بقیه دوستان و کاربرانی که این بازی را انجام  می دهند.
 
 
 

روز سی و یکم بازی ثروت و فراوانی:

 
بازی ثروت و فراوانی روز سی و یکم
هنوز بسیاری از ما درک نکرده‌ایم که هر ذره در جهان هستی، هم شامل خواسته ها و هم شامل ناخواسته ها است و ما با احساس و توجه ‌مان به هر چیز آن را جذب می‌کنیم نه صرفا با فکر کردن به آن. یعنی اگر شما پول بیشتری می‌خواهید باید به فراوانی پول توجه کنید نه به کمبود پول ولی اکثر ما به جای توجه کردن به فراوانی ثروت در دنیا بر روی کمبود آن تمرکز کرده‌ایم و بخاطر نداشته ها و کمبودهایمان ناراحت هستیم و همیشه در شگفت هستیم که چرا ثروت بیشتر وارد زندگی‌مان نمی‌شود.
 

 روز سی و دوم بازی ثروت و فراوانی:

 
بازی ثروت و فراوانی روز سی و دوم

این را بدانید کائنات تفاوتی بین ارتعاشاتی که شما در پاسخ به شرایط فعلی زندگی خوددارید یا آنچه در ذهنتان مجسم می‌کنید قائل نیست. به همین دلیل بازی فراوانی ابزار قدرتمندی برای جهت تغییر ارتعاشجاذبه شما در اختیارتان قرار می‌دهد. پس سعی کنید این بازی را با احساس واقعی انجام دهید تا با تغییر مدار شما ثروت و فراوانی به سمتتان روانه شود.

.

روز سی و سوم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز سی و سوم

 

افراد بسیاری در سراسر جهان کارآمدی این روش را تأیید کرده اند و از تجربه‌ی خودشان در خصوص جذب سریع مقدار زیادی پول و ثروت در زندگی‌شان و آن‌هم از راه‌هایی عجیب که حتی حدس آن را هم نمی‌زدند خبر دادند ولی یادتان باشد بازی را طبق قواعد و قوانینش انجام دادند که بزرگ‌ترین آن احساس واقعی بودن و تجسم خرج کردن واقعی پول است.
 

روز سی و چهارم بازی ثروت و فراوانی:

 

بازی ثروت و فراوانی روز سی و چهارم

شکارچی ثروت باشید

این‌که همه‌ی اوقات شبانه‌روز خود را مشغول کارتان می‌کنید، به‌هیچ‌وجه موجب موفقیت شما نمی‌شود. اگر خواهان ثروتمند شدن هستید باید فرمول جذب ثروت را بدانید و یک سری اصول و قواعد مهم و اساسی را رعایت کنید. در این پست قوانینی را با شما مطرح می‌کنیم که رعایت آن‌ها بی‌شک موجب غنای مالی شما و سرازیر شدن پول به سمتتان می‌شود.
 1. برای ثروتمند شدن باید برنامه‌ای داشته باشید. بایستی مشخص کنید که تمایل دارید چه مقدار ثروت داشته باشید و این ثروت را در چه زمانی می‌خواهید به دست آورید؟ تعیین زمان دقیق و مقدار معین پول بسیار بااهمیت است. علاوه بر این مشخص سازید که ثروت را از چه راهی می‌خواهید به دست آورید.
 2- برجذب پول و فراوانی تمرکز کنید. به‌جای فکر کردن به بدهی‌ها و اقساطی که باید بپردازید، تمام حواس خود را معطوف به پول و ثروت کنید. بر اساس قانون جذب فکر کردن به بدهی‌ها سبب می‌شود که همواره بدهکار باشید.
 
3- پولدار شدن را تجسم کنید. باید صحنه‌ی ثروتمند شدن خود را در ذهنتان بارها ببینید. یادتان باشد که اتفاقات قشنگ را اول باید در ذهن خود ببینید تا آن اتفاق‌ها بعداً در دنیای بیرون به وقوع بپیوندد. تصور کنید همه‌ی پولی را که نیاز دارید در دست گرفته‌اید. بسته‌های اسکناس را در دست خود ببینید. آن‌ها را نزدیک‌بینی خود بگیرید و بوی خوش پول را استشمام کنید. بسته‌های پولتان را با لذت تمام بشمارید و بابت این‌همه نعمت خدا را سپاس گویید. هرگز قدرت تصویرسازی ذهنی را دست‌کم نگیرید.
 
4- شروع به انجام کاری کنید. تا تلاش نکنید و به دنبال کاری نروید، هیچ‌چیز در زندگی شما تغییر نمی‌کند. حتماً اولین قدم را بردارید هرچند که خیلی کوچک و ناچیز باشد. فراموش نکنید انسان‌های موفق از خیلی کم شروع کرده‌اند تا امروز به افراد موفق تبدیل‌شده‌اند.
 
5- ذهن خود را از افکار منفی خالی کنید. فکر کردن به موارد منفی باعث می‌شود قدرت ذهنتان علیه شما به کار بیفتد.
 
6- برای رسیدن به ثروت باید انضباط شخصی داشته باشید. انضباط شخصی به این معناست که کارهایتان را در وقت مناسب انجام دهید، چه آن کارها را دوست داشته باشید و چه نداشته باشید. باانضباط شخصی لذت‌های کوتاه‌مدت را به تأخیر می‌اندازید تا پاداش‌های بزرگ‌تری را در بلندمدت دریافت کنید. پشت‌گوش‌اندازی را از زندگی خود بیرون کنید.
 

روز سی و پنجم بازی ثروت و فراوانی

بازی ثروت و فراوانی روز سی و پنجم

سه عامل مهم در قانون جذب و جذب پول:

 1. قدردانی و شکرگزاری
 2. ایمان به دریافت خواسته‌ها
 3. شادی و خنده
یکی از نکته‌های قانون جذب در زندگی این است که به نکته‌های مثبت دیگران هم توجه کنیم تا آن ویژگی‌ها هم به زندگی ما وارد شود. وقتی چیزی را در زندگی می‌خواهی جذب کنی حواست باشد که رفتارت با گفتارت تضاد نداشته باشد. باید نسبت به پول حس خوبی داشته باشید تا ثروت لازم را کسب کنید و از بکار بردن جملات منفی نسبت به پول خودداری کنید.
شکرگزاری بهترین راهی است که می‌تواند به خواسته‌هایتان برسید. برای رسیدن به خواسته‌هایت باید احساس کنی به آن رسیده‌ای و آن را دریافت کرده‌ای.
 
 

روز سی و ششم بازی ثروت و فراوانی:

بازی ثروت و فراوانی روز سی و پنجم

 

زندگی بازتاب وضعیت درونی ماست. اتفاق و نتیجه جدیدی در زندگی منتظر ما نخواهد بود، مگر آن‌که بسترها و علت‌هایش قبلاً درون ما فراهم شوند. تغییری را در شرایط زندگی خود تجربه نخواهیم کرد، مگر آن‌که آن تغییر را قبلاً درون خویش تجربه کنیم.
قانون اول تکنولوژی تغییر، بیانگر این نکته کلیدی است که: اگر به دنبال تغییر در شرایط زندگی خویش هستیم آنگاه باید ریشه‌های این دگرگونی را درون خود جستجو کنیم. اگر به دنبال جذب پول و ثروت بیشتری در زندگی خود هستیم، ایمان داشته باشیم، علت‌های به وجود آمدن چنین تغییری نخستین باید در درون خود ما شکل بگیرند. پس برای ثروتمند شدن اول باید باورهای خودتان را تغییر دهید.
 

روز سی و هفتم بازی ثروت و فراوانی:

بازی ثروت و فراوانی روز سی و هشتم

خانم‌های عزیز خانه‌دار شما هم می‌توانید در کنار کارِ خانه و نگهداری از بچه‌ها برای خودتان ارتعاش ثروت و درآمد بدهید. با گفتن اینکه ما خانه‌دار هستیم، تحصیلاتی نداریم، ما که نمی‌توانیم شغلی بیرون از خانه داشته باشیم خودتان را محدود نکنید.

 
شما می‌توانید در خانه باشید و درآمد و ثروت را به خود جذب کنید. فقط بخواهید وارتعاشدهید. آنگاه در مدار ثروت قرار می‌گیرید و کارهایی سر راهتان قرار می‌گیرد که با شرایط شما همخوانی دارد و افرادی با شما برخورد می‌کنند و شرایطی برایتان به وجود می‌آورند که شمارا به پول می‌رسانند.
 
 فکر ما نباید محدود به این باشد که حتماً کار کردن باید بیرون از خانه باشد. چه بسیار شغل‌ها و درآمدها بدون کار فیزیکی و در بستر مجازی وجود دارند اما شما از وجود آن آگاه نیستید. جهان هستی برای همه کار می‌کند. به همه راه را نشان می‌دهد جنسیت و محیط برایش فرقی ندارد، پس آگاهی خودتان را افزایش دهید زیرا می‌توانید به طرز شگفت‌انگیزی راه را برای خودتان بازکنید.
 
 

روز سی و هشتم بازی ثروت و فراوانی:

بازی-ثروت_و_فراوانی_روز_سی_و_هشتم

 

جملات تأکیدی مثبت برای ثروت

من ثروتمندم.
پول و ثروت به‌آسانی به زندگی من سرازیر شده است.
زندگی من ازهرجهت در فراوانی و ثروت است.
همیشه پول فراوان از راه‌های مختلف وارد زندگی من می‌شود.
من همیشه به‌سادگی و به‌سرعت پول به دست می‌آورم.
من به‌سرعت و به‌سادگی پول و ثروت را به‌سوی خودم جذب می‌کنم.
من همیشه تمام پول موردنیازم رادارم.
زندگی من همیشه سرشار از ثروت است.
 من ازنظر مالی در فراوانی هستم.
من همیشه در مورد پول و ثروت مثبت فکر می‌کنم.
من روی جذب ثروت تمرکز کردم.
من همیشه به‌سادگی به تمام هدف‌های مالی‌ام می‌رسم.
پول فراوان و حلال به‌سادگی به زندگی من سرازیر شده است.
من هرروز ثروتمند می‌شوم.
من احساس ثروتمندی می‌کنم.
من پول را دوست دارم و پول هم من را دوست دارد.
من در حال جذب پول هستم.
من بسیار خوشحال و سپاسگزارم که پول فراوان از منابع مختلف هرروز بیشتر و بیشتر به سمت من می‌آید.
من بیش‌ازحد پولدار هستم.
من در همه‌جا فراوانی را می‌بینم
من مثل آهنربا پول و ثروت را به‌سوی خودم جذب می‌کنم.
من خودم را دوست دارم.
من دوست‌داشتنی هستم.
من لایق پولدار شدن هستم.
خداوندا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم.
 
 

روز سی و نهم بازی ثروت و فراوانی:

 
 
بازی-ثروت_و_فراوانی_روز_سی_و_نهم
 
قانون  وفور نعمت
 
ما در جهانی سرشار از نعمت زندگی می‌کنیم، جهانی که در آن گنجینه‌ی عظیمی از ثروتبرای تمام کسانی که طالب آن هستند وجود دارد. برای دستیابی به استقلال مالی همین امروز برای افزایش ثروت خود تصمیم بگیرید و سپس همان کاری را انجام دهید که دیگران پیش از شما برای رسیدن به همین هدفانجام دادند.
 
قانون جذب
 
جمع‌آوری پول موجب می‌شود که پول بیشتری به‌سوی شما جذب شود. در حین جمع‌آوری پول تفکر مثبت در مورد آن شمارا تبدیل به چیزی شبیه آهن‌ربا می‌کند، با این تفاوت که شما پول را به‌سوی خودتان جذب می‌کنید.
 
قانون ثروتمند کردن
 
تمام ثروت‌های پایدار از طریق ثروتمند کردن دیگران از راه‌های مختلف به وجود می‌آید. هرچه بیشتر تمرین کنید که در بالا بردن کیفیت زندگی دیگران سهیم شوید ثروتمند شدن شما بیشتر تضمین می‌شود.
 
 

روز چهلم بازی ثروت و فراوانی :

 

بازی-ثروت_و_فراوانی_روز_چهلم

 

به‌روز پایانی چله فراوانی رسیدیم. امیدوارم همگی از انجام تمرین‌های این بازی لذت برده باشید و نتایج عالی را جذب کرده باشید. عزیزانی که مایل هستند می‌توانند به همین روش این بازی را تا 365 روز ادامه دهند و هرچقدر این بازی را ادامه دهید و درست تمریناتش را انجام دهید مقاومت‌های ذهنی شما کمتر می‌شود و ارتعاش قوی‌تر برای جذب ثروت به جهان هستی  می‌فرستید.

 
 دوستانی که مایل هستند زیر همین پست از نتایجشان در این چهل روز بنویسند ببینیم کدام‌یک از شما توانستید پول و ثروت بیشتری را جذب کنید. برای همه عزیزان آرزوی سلامتی و ثروت فراوان می‌کنم. از این‌که چهل روز با من همراه بودید سپاسگذارم.

دانلود پادکست انگیزشی بازی ثروت و فراوانی

4 thoughts on “بازی فراوانی

 1. ابوالفضل قدیری میگوید:

  سلام روز بخیر واقعا عالیه بنده چند سال قبل توی کانال تلگرامی شما با این بازی آشنا شدم واقعا تو زندگیم تاثیر فوق العاده ای داشت ممنونم استاد پورندی عزیز

  • سعید پورندی میگوید:

   با سلام
   دوست خوبم این صفحه تازه ایجاد شده در سایت.
   شما میتونید اولین نظر را وارد کنید.
   با آرزوی بهترین ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *