طرز برخورد با ویروس کرونا

 

پادکست درمان ویروس کرونا


نزدیک به یک ماه است که همه محافل و رسانه های جهان تیتر اخبارشان را بیماری “ویروس کرونا” قرار داده اند .

عموم مردم را وحشت فرا گرفته و ترس از مبتلا شدن به این بیماری کابوسشان شده است.

الان که این بیماری به کشور عزیزمان ایران رخنه کرده است دقیقا موقع آزمایش همه ماست.

آزمون از تمام دروسی که تا به حال پاس کردیم ؛ تمام قوانینی که در قرارهای عاشقی و دوره هفت راز به شما یاد داده ام؛ قوانینی که در تمام این سالها در این پیج یا کانال با شما درباره شان حرف زده ام.

الان میدان کارزار است .

می خواهم همگی ما سربلند از این آزمون بیرون بیاییم، و این مسئله را هم با سربلندی پشت سربگذاریم و در تاریخ زندگیمان این پیروزی را ثبت کنیم.

ما یاد گرفته ایم که هر سلول تن ما، به هر اندیشه ای که در سر داریم و به هر کلامی که بر زبان جاری می کنیم پاسخ می دهد؛ پس مراقب افکارتان در این برهه باشید؛ مراقب کلامتان باشید؛ مراقبت ارتعاشی که به کائنات می فرستید باشید.

هیچ بیماریی در دنیا لاعلاج نیستY مگر اینکه ذهن شما لاعلاج بودن آن را بپذیرد. یادتان باشد که هر چیزی در عالم فرکانس و ارتعاشی دارد.

و جسم ما حاصل افکار ماست و این ذهن است که ما را بیمار یا سالم می سازد.

ساده ترین راه برای کنترل استرس و حفظ آرامش پیگیری نکردن اخبار این بیماریست و البته رعایت نکات بهداشتی و ایمنی یک نکته بدیهی است (الان کمتر کسی هست که نکات پیشگیری و بهداشتی در اینباره را نداند).


بهداشت و نکات ایمنی را رعایت کنید و خودتان را به دستان پرقدرت خداوند بسپارید که اوست قادر مطلق،که شفا و سلامتی در دستان اوست.

خودتان و عزیزانتان را در پناه امن الهی رها کنید و قوی باشید و نترسید که ترس شما را شکست می دهد ؛ که ترس با باورهای توحیدی ما مغایرت دارد ؛ که ترس هیچ قدرتی برایتان به جا نمیگذارد.


وقتی هراسانید آنچه را که از آن بیم دارید بسوی خود می کشانید.

عزیزانم برای همه شما آرزوی سلامتی،شادی،عشق،رفاه،ایمان به قدرت خداوند لایزال را دارم .


مراقب خودتان و عزیزانتان باشید!

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *