عدالت خدا

عدالت خدا، عدل الهی، آیا خدا عادل است، ظلم خدا، عدل الهی به چه معناست،  خدا عدالت ندارد، اثبات عدالت خدا، عدل خدا

قرار عاشقی عدالت خدا سعید پورندی

عدالت خدا کجاست. چرا عده ای از مردم زندگی شاد و خوشبختی دارند ولی شما سختی میکشید؟ پس عدالت خدا چه می شود؟ آیا این عدل خداست؟

شما بیمار شده اید، شما مورد ظلم قرار گرفته اید، اما به چه دلیل؟ چگونه است سختی یکی پس از دیگری به سراغ شما می آیند. آیا خداوند عادل نیست؟


دانلود پادکست قرارعاشقی عدالت خدا

 دانلود این پادکست DOWNLOAD 


عدالت خدا

با کوله باری از دلتنگی در خونه خدا می آییم و اور ا صدا می کنیم. برای خدا ناز می کنیم و او ناز ما را می خرد. آنوقت طعم شیرین عاشق و معشوقی را می چشیم.

تازه می فهمیم چرا اینهمه گفته ای بیا، بازآ باز آ باز آ. درست مثل مادر مهربانی که کلی غدای خوشمزه آماده کرده است و بچه هایش را که در حال بازی کردن هستند صدا می کند. اگر به صدای مادر پاسخ ندهیم چه کسی زیان کرد جز خودش؟

3 نوع آدم

آدم ها 3 دسته هستند. دسته اول مانند عینک هستند. دسته دوم ملحفه و گروه سوم فرش.

وقتی لکه چایی بشینه روی عینکیت با ی دستمال پاکش می کنید. اگر ملحفه ای کثیف شود میگذارید سبد لباس های کثیف تا اخر هفته با چنگ زدن شسته شوند. اما اگر فرشی کثیف شود آنرا نگه میدارید آخر سال و میفتی روش با جارو و پارو تا بشورید و تمیزش کنید.

خدوند با بنده های مومنش مثل عینک رفتار می کند. بنده هایی که جایشان روی چشم خداست و اگر ناپاکی روی آنها بشیند به موقع آنها را تنبیه می کند. وای به حال گردن کلفت هایی که خداوند به انها مهلت می دهد تا بر کفر خویش بیفزایند و موقع قیمات به حساب شان رسیدگی خواهد کرد.

امتحان خدا

هنگامی که کاری انجام نمی شود حتما خیری در آن است. وقتی به مشکلی برمی خورید حتما حکمتی در آن هست. وقتی زمین می خورید حتما باید درسی را یاد بگیرید. زمانی که بیمار می شوید حتما جلوی اتفاق بدتری گرفته می شود.

زمانی که دیگران به شما بدی می کنند موقع آنست که شما خوبی تان را نشان دهید. وقتی مصیبتی برای شما پیش می آید حتما در حال امتحان پس دادن هستید.

همه درها بسته شدند؟! پس حتما خداوند می خواهد بابت صبر و شکیبایی تان پاداشی به شما بدهد. وقتی سختی دیگری بعد از سختی می آید حتما وقت آن رسیده است که روح شما متعالی شود. 

دل تان حسابی تنگ شده؟ پس زمان آن رسیده است که با خدا صحبت کنید. به خدا توکل کنید تا مشکلات زندگی برایتان قابل حل شود. با خدا حرف بزنید و از او سپاسگزاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *