8 رکن اصلی قانون ارتعاش

۸ اصل مهم قانون جذب و ارتعاش که باید بدانید!

قانون ارتعاش یکی از مهم‌ترین قوانین نظام هستی است که با استفاده از آن می‌توانید به هر آنچه می‌خواهید برسید.  شما چیزی را جذب می کنید که با آن هم ارتعاش هستید. 

منظور از قانون ارتعاش اینست که با خواسته و هدف‌تان در یک مدار قرار بگیرید. برای اینکه به خواسته‌ها و اهداف‌تان برسید باید با آن در یک مدار ارتعاشی یکسان قرار بگیرید. در حقیقت قانون جذب نسبت به قانون ارتعاش اولویت ثانویه دارد.


8 رکن اصلی قانون ارتعاش که باید بدانید!

شما مانند یک دکل مخابراتی هستید که مدام در حال ارسال ارتعاش هستید. احساسات و باورهای شما نشان دهنده مدار ارتعاشی شماست.

هیچ کس بی‌پولی، بیماری، غصه و نگرانی و تنهایی را دوست ندارد. این‌ها موقعیت‌هایی هستند که آرامش و خوشبختی ما را تهدید می‌کنند. ما به این اتفاقات اسم بدبختی و فقر و فلاکت می‌گذاریم و فکر می‌کنیم قدرت کنترل و مهار کردن آن را نداریم.

فرار از این موقعیت‌ها به معنی مقاومت در برابر آن هاست. مقاومت در برابر ناخواسته‌ها باعث می‌شود ارتعاش ناخواسته بیشتری ارسال کنیم و باورهای منفی قوی‌تری در ذهن ما شکل بگیرد.

هرچه بیشتر به موقعیت‌های ناخواسته فکر کنیم تمرکز ما بر آن‌ها بیشتر و ارتعاش ناخواسته قوی‌تر می‌شود. در نتیجه چیزی جز همین موقعیت‌های بد و ناخواسته هم وارد زندگی‌مان نمی‌شود.

اگر بتوانیم افکار و باورهایمان را کنترل کنیم و ارتعاشات مثبت و همراستا با خواسته‌ها و آرزوهایمان را به کائنات ارسال کنیم می‌توانیم به سادگی به خواسته و اهداف‌ مان دست پیدا کنیم.

 

در این مقاله ۸ رکن اصلی قانون ارتعاش را که باید بدانید مطرح می‌کنیم:

۱- حالت روحی و نوع احساس شما نشان دهنده این است که چه چیزی را به زندگی‌تان دعوت می‌کنید.

وقتی می‌خواهید زندگی آرام و عاشقانه‌ای داشته باشید چه احساسی به شما دست می‌دهد؟ وقتی به خواسته‌تان که یک زندگی عاشقانه هست فکر می‌کنید و حالتان بد می‌شود یعنی شما با این خواسته هم ارتعاش نیستید. پس از زندگی عاشقانه دورتر و دورتر می‌شوید.

بسیاری از افراد وقتی به زندگی عاشقانه فکر می‌کنند احساس یاس و ناامیدی دارند. یاد تجربه‌های تلخ گذشته، اختلافات و تنش های‌شان با شریک عاطفی و یا دیگر اطرافیان‌شان میفتند.

در صورتی که به نکات مثبت همسرتان فکر کنید و تلاش کنید از پس ذهن‌تان خاطرات خوب گذشته را بیرون بکشید حس و حال شما بلافاصله خوب می‌شود. هر چه بیشتر غرق در آن افکار شوید ارتعاش شما بالاتر می رود و حس‌تان بهتر و بهتر می‌شود.

وقتی که فکر کنید چطور می‌توانید باز هم روزهای عاشقانه‌ای با همسرتان بسازید ارتعاش شما قوی‌تر و قوی‌تر می‌شود. در نتیجه شما لحظات عاشقانه بیشتری را به زندگی‌تان دعوت می‌کنید.


می‌خواهید خانه دار شوید، ولی حس بدی نسبت به مستاجر بودن دارید. به گرانی مسکن و تورم فکر می‌کنید و با خودمی گویید با این شرایط چطور می‌توانم خانه دار شوم. همین احساسات نشان می‌دهد که با خواسته‌تان در یک مدار ارتعاشی قرار ندارید.

وقتی می‌گویید خدایا شکرت که توانستم پول پیش اجاره را تهیه کنم و حالا در این آپارتمان دنج و راحت زندگی می‌کنم حس بهتری دارید. حس شکرگزاری و نگاه مثبت به شرایط موجود ارتعاش شما را بالا می‌برد.

اگربه این فکر کنید که بالاخره خانه دار می‌شوم؛ در فلان محله یک آپارتمان تراس دار با ویوی زیبا و امکانات رفاهی خوب میخرم شما در حال ارسال ارتعاش مثبت هستید. هر چه بیشتر به این چیزها فکر کنید احساس‌تان بهتر و ارتعاش‌تان قوی‌تر می‌شود.

طبق قانون ارتعاش وقتی به چیزی زیاد فکر می‌کنید ارتعاشتان به بهترین مکان ارتعاشی یا نقطه عطف احساسی جهش می‌یابد. افکار غالب شما در مورد هر خواسته‌ای یا به به عبارتی عادت‌های فکری‌تان در مورد هر خواسته‌ای همان نقطه عطف احساسی شماست.

 

۸ رکن اصلی قانون جذب و ارتعاش

 

۲- ما قدرت انتخاب آگاهانه افکار را داریم.

وقتی در انتظار چیزی باشید همان از راه خواهد رسید؛ چه خوب، چه بد. شاید بگویید خوب من الان تنها هستم، رابطه‌ام با همسرم سرد است، گرانی بیداد می‌کند. همه زندگی همیشه یکسان نمی‌ماند.

وقتی ما تغییر کنیم دنیای بیرون ما هم تغییر می‌کند. وقتی به مشکلات و ناخواسته‌ها فکر می‌کنیم ارتعاش آن را ارسال می‌کنیم. اما ما این قدرت را داریم که آگاهانه و با اراده خودمان افکارمان را تغییر دهیم.

وقتی واقعاً و عمیقاً چیزی را می‌خواهید و در مورد آن فکر می‌کنید ارتعاش فکر شما به آن خواسته پیوند می‌خورد و بی‌وقفه و بدون هیچ مقاومتی جریانی در شما و در راستای خواسته‌تان جاری است.

وقتی افکارتان را رها می‌کنید و اجازه می‌دهید هر فکری در ذهن و ناخودآگاه شما راه یابد کنترل زندگی‌تان را به دست این افکارمی دهید.


شما قدرت آن را دارید که افکارتان را کنترل کنید. شما قدرت این را دارید که افکارتان را آگاهانه انتخاب کنید. کافیست کمی حواستان را جمع کنید و به افکار منفی، ناامیدکننده و محدودکننده اجازه ورود ندهید.

خودتان دست به کار شوید و آگاهانه این افکار را انتخاب کنید. هر فکری اجازه ورود به ذهن ناخودآگاه‌تان را ندهید. به خودتان امید دهید. افکار مثبت را آنقدر تکرار کنید تا به باورهای قدرتمندی تبدیل شوند. افکا و باورهای شما مسیر زندگی‌تان را تغییر می‌دهند.

 

۳- یاد بگیرید به احساسات خود توجه کنید.

احساسات قوی هستند چه خوب و چه بد؛ وقتی احساستان ضعیف است میل و خواسته‌تان قوی نیست. اگر احساس خوب باشد امکان شکوفایی خواسته فراهم می‌شود. اگر احساس تان بد باشد- قوی یا ضعیف – نمی‌گذارید خواسته‌تان شکوفا شود.

وقتی خواسته‌ای دارید آن را رها نکنید. سعی کنید با آن هم ارتعاش شوید. مدام به خواسته‌تان فکر کنید. فکر نکنید چرا نمی‌شود؛ مگر امکان‌پذیر است. بگویید اگر بشود چه؟ چگونه میتوانم؟ چه راهی برای رسیدن به این خواسته وجود دارد؟

با تغییر افکار و سوالات‌تان احساس شما بهتر می‌شود. احساسات کمک می‌کنند بفهمید آیا به خواسته‌تان امکان شکوفایی می‌دهید یا نه.


⇐این مطلب را از دست ندهید: قانون جذب، ارتعاش و فرکانس


 

۸ رکن اصلی قانون جذب و ارتعاش، قانون جذب، قانون ارتعاش، 8 رکن قانون ارتعاش، قانون جذب و ارتعاش، ارکان قانون جذب و ارتعاش

 

۴- احساس منفی دال بر این است که فکر انتخابی‌تان ارتعاشی ناهماهنگ ایجاد می‌کند.

احساسات چیزی ایجاد نمی‌کنند بلکه آنچه را جذب می‌کنید نشان می‌دهند. برای رسیدن به احساس مثبت باید پیوسته ارتعاشی هماهنگ بفرستید.

اگر می‌خواهید خواسته‌هایتان وارد زندگی‌تان شود باید احساستان را تغییر دهید. برای تغییر احساساتان باید افکارتان را عوض کنید.

احساسات منفی چون ترس، نگرانیف اضطراب، خشم، بیقراری و ناامیدی مثل آژیر پلیس هستند که به شما اخطار می‌دهند که توقف کنید.

وقتی مدام این این احساست را تجربه می‌کنید درست مثل پلیس عمل کنید. آژیر را به صدا درآورید. دست‌تان را بالا ببرید و دستور توقف دهید. به همه این افکار منفی دستور توقف دهید و به هیچ وجه اجازه ندهید بیشتر از این وارد ذهن‌تان شوند و احساس‌تان را بد کنند.

شما می‌توانید احساستان را به هر سو که تصمیم بگیرید تغییر دهید و از چیزی ناخواسته دور و به چیزی دلخواه معطوف کنید.

تغییر الگوی ارتعاشی دشوار نیست. می‌توانید با تمرین بیشتر هر بار اندکی تغییر ایجاد کنید.

 

۵- تصمیم بگیرید چه می‌خواهید.

وقتی خواهان چیزی باشید که گمان نمی‌کنید امکان دستیابی به آن فراهم باشد با آن همساز و هم ارتعاش نیستید. وقتی خواهان چیزی هستید اما از نداشتن آن آزرده هستید بازهم با آن هماهنگ نیستید.

باید توجه خود را به هم‌تراز کردن با آن خواسته و اولویت‌های خود معطوف کنید و هوشیارانه مسیرمان را به‌جانب همسویی ارتعاشی بکشید. در مورد هر چیزی افکاری را در سر بپرورانید که به شما احساس خوبی می‌دهند.

تصمیم بگیرید و از روی قصد و آگاهانه ببینید چه می‌خواهید. در مورد رسیدن به آن فکر کنید. تنها به افکاری اجازه بال و پر گرفتن دهید که احساسات خوبتان را قوی‌تر و ارتعاش‌تان را بالا می‌برد.

مصمم باشید و تنها به افکاری اجازه ورود به ذهن‌تان را بدهید که به شما حس امید، انگیزه وانرژی مثبت می‌دهد. هرچه امیدوارتر، پرانرژی‌تر و با انگیزه‌تر باشید اعمال و حرکات شما به سوی هدف قدرتمندتر و حساب شده‌تر می‌شود.

 


⇐این مطلب را از دست ندهید: آیا قانون جذب و ارتعاش واقعیت دارد؟


 

۶- هرگاه درخواست کنید به شما داده می‌شود.

شما فرصت این را دارید که افکارتان را به اتفاقات خوش زندگی تبدیل کنید. کافیست بخواهید تا به شما داده شود. موقعیت کنونی را در نظر نگیرید. خودتان و شرایط موجودتان را مدنظر قرار ندهید.

دنیای ما دنیای فراوانی و بهروزی و خوشبختی است و این تنوع امکان انتخاب آگاهانه افکار و زندگی دلخواه را به ما می‌دهد؛ یعنی همیشه قدرت رقم زدن چند و چون زندگی‌تان را دارید.

همه چیز را از خدا بخواهید. خدایی که دستی بالاتر از دستان او نیست. مانند حضرت سلیمان از خداوند درخواست کنید که در دعایش گفت: «پروردگارا! مرا ببخش و ملک پادشاهی به من عطا کن که بعد از من سزاوار هیچ‌کس نباشد، که تو بسیار بخشنده‌ای».

 

8 رکن اصلی قانون ارتعاش

 

۷- قانون جذب همیشه توازن افکار را نشان می‌دهد.

در قانون جذب هیچ استثنایی وجود ندارد. شما به آنچه درباره‌اش می‌اندیشید، چه بخواهید و چه نخواهید، دست می‌یابید؛ زیرا قانون جذب دقیقاً به ارتعاشی پاسخ می‌دهد که ساطع می‌کنید.

سفر شما از هرجایی که هستید به هرجایی که می‌روید، از هر آنچه دارید به آنچه واقعاً خواستار آن هستید ساده است. اگر واقعا و با ایمان کامل و بدون هیچ شک و تردیدی خواسته‌ای را بخواهید قانون جذب آن را وارد زندگی‌تان می‌کنید.

به یاد داشته باشید تنها علتی که باعث می‌شود ناخواسته را جذب کنید و به چیزی غیر از خواسته‌تان برسید این است که توجه به ناخواسته دارید و افکار متوازن و هماهنگی ندارید.

 

۸- شما موجودی کامل و رو به رشد در دنیایی کامل و در حال رشد و پیشرفت هستید.

وقتی خواسته‌ای در درونتان شکل می‌گیرد فراخوان جریان نامتناهی زندگی بی‌درنگ به‌سوی خواسته‌تان جاری می‌شود و عالم هستی گسترش می‌یابد.

هرچه این خواسته بزرگتر و بزرگتر شود، ارتعاش‌تان بیشتر می‌شود و جریان جذب سرعت بیشتری می‌گیرد.

رشد و پیشرفت شما موهبت است و عالم هستی نیز در حال گسترش و پیشرفت است. این گستردگی عالم نعمت است و مشارکت هوشیارانه شما در پیشرفت خود شما را بیشتر در راستای گسترش کائنات و جذب خواسته‌هایتان قرار می‌دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *