نقش قدرت تصمیم گیری در موفقیت

نقش قدرت تصمیم گیری در موفقیت

نقش قدرت تصمیم گیری در موفقیت


↓برای دانلود پادکست صوتی پایین تر بروید↓

شما قدرتی دارید که در هر بخشی از زندگی‌ تصمیم بگیرید و اراده کنید می‌ توانید زندگی تان را تغییر دهید. این قدرت کجاست چطور می‌ توانید از آن استفاده کنید؟

برای گرفتن نتایج جدید بایستی اقدامات جدیدی را انجام دهید.

انیشتین: «احمقانه‌ ترین کار تکرار کارهای روزمره دیروز و انتظار نتایج متفاوت هست.»

برخی اتفاقات درونی یا بیرونی دست من و تو نیست. ساختار جهان هستی هست. باید به خاطر داشته باشید که تمام اتفاقات و اقدامات جدید در هرلحظه از زندگی در گرو تصمیماتی است که می‌ گیرید. وقتی ورشکستگی اتفاق می‌ افتد دست از دنیا می‌ کشید حاضر نیستید تغییر کنید و راه‌های برون‌ رفت از آن شرایط را پیدا کنید.

این شرایط بیرونی شما نیست که سرنوشت تان را رقم می‌ زند بلکه این تصمیمات من و شماست که در هر لحظه به ما می‌ گوید مسیر زندگی را به کدام سمت ببریم.

اینکه امروز شما چه جور زندگی می‌ کنید نتیجه تصمیمات خودتان است. اگر واقعاً می‌ خواهید زندگی‌ تان را تغییر بدهید باید در مورد آن چیزی که خواهان آن هستید و آن چیزی که قصد دارید انجام دهید تصمیمات جدید بگیرید.

خیلی وقت‌ها افراد در شرایط مختلف تصمیم می‌ گیرند اوضاع نابسامان زندگی رو سر و سامان بدهند اما این تصمیمات تعهد آور نیست چون اصلاً نمی‌ دانند دقیقاً چه می‌ خواهند.

تصمیم واقعی وقتی گرفته می‌ شود که به پشت سرتان نگاه نکنید و به گزینه تسلیم شدن فکر نکنید. در لحظات تصمیم‌ گیری هست که سرنوشت من و شما رقم می‌ خورد.

بنشینید فکر کنید در چه شرایط بحرانی تصمیماتی گرفته اید که متعهد شدید انجام بدهید و آن تصمیمات باعث شد که زندگی‌ تان متحول شود و چه تصمیماتی بود که اگر متعهد به انجام آن بودید وضعیت زندگی‌ تان این نبود.

پس برای زندگی خودتان و بهبود شرایط زندگی‌ تان تصمیم بگیرید. ارزشش را وقتی می‌ فهمید که طعم زیبای شیرین رسیدن به هدف تان را لمس کنید و احساس شادی کنید. در هر بخشی از زندگی‌ تان مشکل‌ دارید امروز تصمیم بگیرید یک تغییر در آن زمینه انجام دهید.

دانلود پادکست انگیزشی نقش قدرت تصمیم گیری در موفقیت

از اینجا دانلود کنید Download

این مطالب را هم حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *