۱۰ نکته اساسی برای زندگی بهتر

4 روش افزایش ارتعاش خواسته ها

درس هایی برای بهتر زندگی کردن

پادکست آموزشی و موفقیت ۱۰ نکته اساسی برای زندگی بهتر


دانلود پادکست انگیزشی درس هایی برای بهتر زندگی کردن

 از اینجا دانلود کنید Download 


۱- قدر آفتاب را بدانید.

۲- تفاوت های یکدیگر را بپذیرید و به سلایق همدیگر احترام بگذارید.

۳- از نعمت بزرگ تنهایی لذت ببرید. برای شادی به دیگران وابسته نباشید.

۴- ورزش کنید.

۵- اولویت اول زندگی شما تفریح است.

۶- از دوست داشتن فقط دوست داشتن را بخواهید.

۷- مفهوم با کلاس تر بودن وجود ندارد. پس گنده دماغ نباشید.

۸- ظاهر خود را بپذیرید.

۹- آدم ها ساده تر آر آن هستند که فکر می کنید. دست از تجزیه تحلیل حرف های دیگرانن بردارید.

۱۰- از دیگران تعریف کنید. احساسات خود را بروز دهید.

با استفاده از همین نکات ساده و اساسی زندگی بهتری برای خود بسازید. 

قدر آفتاب را بدانم. هرگز فکرش را هم نمیکردم مردم بسیاری از دنیا ماه ها در انتظار خورشید باشند. اینجا داشتن یک روز آفتابی به تنهایی دلیلی مهم براى شادی است.
تا آنجا که در يك روز آفتابى مردم تا به هم میرسند و- حتی در ایمیل هایشان – ابراز خوشحالی میکنند و برای هم لذت بردن از آن روز آفتابی را آرزو میکنند.

مهم نیست پلیس باشم یا یک دوره گرد، وقتی بچه ای اسلحه اش را سمتم میگیرد، باید تسلیم شوم.

اصلی ترین موضوع در دنیا به گمانم تفاوت است! اگر تفاوت را بپذیریم، شاید کمتر جنگی هم در دنیا پیش بیاید.
من فهمیدم دنیا پر از تفاوت است. این تفاوت است که باعث می شود همه این آدمها کنار هم در آرامش زندگی کنند.

فهمیدم من برای شاد بودن وابسته به وجود دیگری نیستم. میشود کتابت را برداری و کنج کافه ای بنشينى و از زندگی و تنهایی ات لذت ببری و شاد باشی.

فهمیدم آرایشگاه برای شصت سالگی به بعد است . باید از آن ، سن هفته ای یک بار آرایشگاه بروم. همیشه کمی آرایش داشته باشم و شیک ترین لباس ها را بپوشم . جوان همین که ورزش کند کافی است و زیبا.

الویت هایم تغیییر کرد. فهمیدم تفریح اولین گزینه ام باید باشد. برای پسرم ، نه دانستن مهارتهاى خاص و چند زبان به کار میاید، و نه حل معادلات پيچيده، و قهرمانی المپیاد ها. تنها باید برایش خاطرات شادی بسازم.

فهمیدم خانه و لباسم مهم نیست. اما مهم است که سالی چند مسافرت بروم و هفته ای چند بار به رستوران. من برای شادی آفریده شده ام!

فهمیدم از دوست داشتن، تنها دوست داشتن را بخواهم؛ مهم نیست فردا او کنارم باشد یا نه. مهم این لحظه است و حظ ما از عشق ، به وقت همین لحظه.

فهمیدم در دنیای امروز، چیزی به اسم باکلاس تر بودن وجود ندارد. و در واقع اینجا میگویند : گنده دماغ. چه بسا در آسانسور به هم سلام می کنند و در خیابان گپ می زنند و در رستوران هم بقيه غذایشان را با خود می برند.

فهمیدم لباسهای کوتاه و شیک، تنها برای خوش اندامها نیست. ياد گرفتم با ظاهر خودم مشکلی نداشته باشم. دنیا پر از چاق ها و دماغ های بزرگ، و پوست های پر لک است و کسی بابتش ناراحت نیست.

فهميدم آدمها ساده تر از تصور ما هستند. و ياد گرفتم مدام از خودم نپرسم منظورش از اين حرف چه بود! بلكه تنها آنچه را كسى ميگويد بشنوم ، همين

از آدمها تعريف كنم و احساساتم را بروز دهم. مهم نيست همكار باشيم يا استاد و دانشجو. لباس زيباى ديگران و مهربانى شان را تحسين كنم .

فهمیدم همه آدمها به وطن دوستی نیاز دارند. این بذر هویت ماست. هر چقدر هم کسی از خاک اش دلگیر باشد باز هم هر جا اسم کشورش بیاید لبش به خنده باز میشود و چیزی در دلش زنده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *