3 تکنیک خیلی ساده قانون جذب عشق (100% واقعی)

قانون جذب عشق

چگونه با 3 تکنیک ساده قانون جذب عشق را وارد زندگی مان کنیم؟

چگونه عشق و ازدواج را با قانون جذب متجلی سازیم؟ چطور قوانین جذب را برای جذب عشق و ازدواج به کار بگیرم؟ 3 تکنیک ساده قانون جذب عشق چیست؟


آیا حس میکنید تنها فرد مجرد روی این کره خاکی هستید و دیگر عشق زندگی خود را پیدا نمی‌کنید؟ یا احساس می‌کنید دیگران کلید جادویی عشق واقعی را یافته‌اند و فقط شما تنها مانده اید؟

خب، با توجه به آشنایی‌های بی سرانجام قبلی، جدایی‌های مکرر و رابطه های ناموفق، این افکار تعجب‌آور نیست. گرچه آینده برای همه ما تاریک و تنها به نظر می‌رسد، اما هیچوقت اوضاع همینطور باقی نمی‌ماند.

علم قانون جذب به ما کمک می‌کند بفهمیم چه چیزی در زندگی‌مان اشتباه هست. وقتی بدانیم اشتباه‌مان در کجاست می‌توانیم آن را اصلاح کنیم.

در این مقاله 3 تکنیک ساده در مورد چگونگی جذب عشق پایدار با قانون جذب وجود دارد. خب، حاضرید عشق را در زندگی خود متجلی سازید؟ بریم ببینیم کار قانون جذب عشق چی هست؟


این مطلب را از دست ندهید: مفهوم قانون جذب چیست؟


قانون جذب عشق چگونه می‌تواند کمک کند؟

عصاره قانون جذب در مورد مثبت اندیشی برای جذب چیزهای مثبت در زندگی‌تان است. وقتی از صمیم قلب باور داشته باشیم قرار است اتفاق خوبی بیفتد، وقت و انرژی‌مان را برای تحقق آن سرمایه‌گذاری می‌کنیم.

جذب رویاها و اهداف اتفاقی جادویی یا یک تردستی نیست. بلکه روش سیستماتیکی است برای جذب آنچه در زندگی‌مان می‌خواهیم.

ممکن است اکنون جذب عشق واقعی یا یک رابطه پایدار برای ما خیلی دور از ذهن به نظر برسد. اما درست مانند هر کدام از خواسته‌های دیگر، جذب عشق با قانون جذب بسیار امکان‌پذیر است. تنها کاری که باید انجام دهیم اینست که نگرش خود را تغییر دهیم و تکنیک های جذب را دنبال کنیم. 

بهترین بخش در مورد جذب جفت روحی اینست که شما می‌توانید فردی با همان ویژگی‌های ایده آل‌تان را پیدا کنید. پایتان را توی یک کفش نکنید که من فقط همین فرد را می خواهم.

نظرتون چیه شریک عاطفی‌تان به جای بیرون رفتن با دوستانش، با شما سریال مورد علاقه‌تان را تماشا کند؟ عشق تان هدیه‌ای را که دوست داشتید به شما بدهد. کسی که شما را دوست داشته باشد و با احترام و کرامتی که سزاوار آن هستید با شما رفتار کند.

آیا یه نظر باورنکردنی و غیر ممکن می‌رسد؟ مطمئن باشید اینطور نیست.

آسان‌ترین قسمت جذب عشق واقعی با قانون جذب اینست که اجازه دهید کائنات آن را محقق کند. قسمت سختتر این است که به این فرآیند کائنات اعتماد کنیم.

با توجه به تجربیات گذشته‌تان اعتماد به کائنات برای شما آسان نیست. وقتی جذب عشق بیش از حد انتظار زمان می‌برد، به راحتی امیدتان را از دست می‌دهید و تسلیم می‌شوید.

جذب موفقیت‌آمیز عشق مستلزم از خود گذشتگی و فداکاری کامل است. باور کنید این فداکاری ارزشش را دارد. تکنیک‌هایی که در اینجا گفته شده تضمین می‌کند که حواس‌تان از عشق پرت نمی‌شود و تا پایان در مسیر باقی می‌مانید.

قبل از اینکه در مورد چگونگی جذب عشق صحبت کنیم، بیایید در وهله اول بفهمیم دلیل شکست‌مان در جذب عشق چیست؟

قانون جذب عشق و مجردی

کجای کارتان در جذب عشق اشتباه است؟

چرا هنوز تنها و مجرد هستم؟ چرا با اینکه می خواهم عشق را جذب کنم هنوز تنها هستم؟ کجای قانون جذب عشق را اشتباهی رفته ام؟

بیشتر دوستان و اطرافیان شماعشق شان را پیدا کرده اند و دانند چطور یک رابطه عالی بسازند. پس چرا شما نمی‌توانید عشق را در زندگی خود متجلی سازید؟ دلیل اینست که شما راه را اشتباهی می‌روید.

اگرچه همه در جستجوی عشق هستند. اما عشق دلخواه هر کدام از ما با هم متفاوت است. عشق‌ ایده‌آل شما با عشق‌ ایده‌آل من یکی نیست. چون هر کدام از ما ویژگی‌ها و خواسته‌های منحصر به فردی داریم.

علیرغم رویکردهای متفاوت در جذب عشق‌ و ازدواج ایده‌آل، نکات مشترکی وجود دارد که ممکن است شما را به اشتباه اندازد. این اشتباهات ممکن است بر علیه‌تان شماکند و موانعی در مسیر شما برای جذب عشق واقعی ایجاد نماید.

شما باید خودتان را بشناسید و بر اساس شناختی که از خود دارید عشق دلخواه‌تان را مشخص کنید. کسی که خودش را بشناسد ایده‌آل‌ها، نگر ش‌ها و ارزش‌های درونی خود را می‌شناسد. می‌داند از زندگی چه می‌خواهد و بودن کنار چه کسی می‌تواند به او احساس بهتری بدهد.

 


⇐ این مطلب را از دست ندهید: خودشناسی در قانون جذب


نکند از نظر عاطفی تعطیل شده‌اید؟

بسیاری از افراد موفق به جذب عشق در زندگی‌شان نمی‌شوند، چون از لحاظ عاطفی به بن بست رسیده‌اند. خب، لازم نیست گارد بگیرید یا عذر و بهانه بیاورید. این یک واکنش طبیعی قلب شماست که نتیجه شکست‌های بلی‌تان می‌باشد.

وقتی مدام در رابطه شکست می‌خورید، قلب‌تان برای محافظت از خود در برابر درد ناکامی اجازه ورود عشق را نمی‌دهد. در این مواقع تمایل دارید که دیواری نامرئی در اطراف خود بسازید تا از آسیب‌های بیشتر محفوظ بمانید.

متأسفانه، این دیوار نامرئی توجه افراد را از شما دور می‌کند. مردم را از نزدیک شدن به شما منصرف می‌کند. شما را از یافتن عشق و رابطه‌ای که به دنبالش هستید باز می‌دارد.

قلب خود را باز کنید و تفاوت را ببینید. به قلب‌تان اجازه ورود عشق را بدهید.

شاید خود را در معرض درد و ناامیدی بیشتری قرار دهید. اما این فقط یک احتمال است. اگر راه درست را دنبال کنید، رویاهای شما به حقیقت می‌پیوندند. مگر عشق ارزش ریسکش را ندارد؟


هنوز هم در گذشته زندگی می‌کنید؟

شاید وقتی با فرد جدیدی آشنا شوید به تشابهات این رابطه با روابط قبلی فکر کنید. احتمالاً سعی می‌کنید شباهت‌هایی بین شخصی که اخیراً ملاقات کرده‌اید با کیس‌های قبلی‌تان پیدا کنید. تلاش می‌کنید بر اساس تجربه‌های قبلی رفتار طرف مقابل را پیش‌بینی کنید.

اگر این هم مثل قبلی مرا ول کند چه؟ اگر مدام به من گیر بدهد و بخواهد طبق میل او رفتار کنم چه؟ اگر یکهو برود و دیگر برنگردد چه؟ ببینید، این افکار نمی گذارند بتوانید رابطه های جدید را شروع کنید یا آن ها را به جای خوبی برسانید.

اگر بخواهید به گذشته و آدم‌های قبلی بچسبید کار جذب عشق برایتان دشوار می‌شود. اگر به این درک برسید که گذشته درگذشته است، آینده بهتری در انتظارتان خواهد بود.

اتفاقات تلخ گذشته را فراموش کنید. خودتان و دیگران را ببخشید. درس‌های تجربه‌های قبلی را بگیرید و بقیه را رها کنید.

هر چه زودتر این حقیقت را درک کنید و آن را در عمل پیاده کنید، برای شما آسان‌تر خواهد بود.

اگر در گذشته عشق و رابطه‌ای داشته‌اید که نمی‌توانید فراموشش کنید، تمام تلاش خود را برای احیای آن انجام دهید. اما اگر این تلاش بی‌فایده است و در نهایت برای شما درد و رنج دارد خودتان را اذیت نکنید. این واقعیت را بپذیرید که وجود این فرد برای شما سم است.

اصرار شما برای دوست داشتن کسی که بودنش بیشتر از اینکه حالتان را خوب کند بدتر می‌کند، تنها اتلاف عمر است. وقتی بدون رابطه حالتان بهتر است بدون هیچ حرف دیگری آن را رها کنید.

برای جذب عشق ابتدا خودتان را بشناسید. اولویت‌ها و ارزش‌هایتان را برای خودتان مشخص کنید. عزت نفس داشته باشید.

ببینید از عشق چه می‌خواهید. اگر این رابطه با ارزش‌هایتان تناقض دارد یا حس ارزشمندی لازم را به شما نمی‌دهد همان بهتر که رهایش کنید.

 


آیا ایمان خود را از دست داده‌اید؟

وقتی هیچ چیز طبق میل شما پیش نمی‌رود و تلاش‌هایتان برای جذب عشق ناکام می‌ماند، افکار منفی در سرتان قوت می‌گیرند. وقتی تمام تلاش خود را می‌کنید و موفق نمی‌شوید فقط باورهای منفی به سراغتان می‌آید. آنوقت به نظر می‌رسد که عشق واقعی صرفاً یک توهم یا چیزی است که فقط در افسانه‌ها اتفاق می‌افتد. 

هنگامی که‌ ایمان خود را برای جذب عشق و همسر دلخواه از دست می‌دهید، حاضر می‌شوید به افراد نامناسب بسنده کنید. شما باور می‌کنید که لایق عشق نیستید یا دست کم شایسته همسر دلخواه‌تان نمی‌باشید. ترجیح می‌دهید مجرد بمانید.

بله، دقیقاً به خاطر باورهای منفی و از دست دادن‌ ایمان‌تان فرصت‌های جذب عشق را از دست می‌دهید.

تسلیم نشوید. افکار منفی را دور بریزید و کمی شادی و انرژی مثبت را در زندگی‌تان تزریق کنید. انجام این کار شاید ساده نباشد ولی امکان‌پذیر است. دست از تلاش برندارید. شما لایق آرزوهایتان هستید.

برای افزایش قدرت جذب عشق با خودتان خلوت کنید. پاکسازی کنید. مراقبه و مدیتیشن انجام دهید. همه افکار منفی‌تان را روی کاغذی بنویسید و آن را در سطل زباله بریزید. باورهای مثبتی برای خودتان بسازید. جلوی آینه‌ای بایستید و به خودتان انرژی مثبت بدهید.

با همین کارهای ساده که البته مستلزم پایداری و استمرار است می‌توانید قوای از دست رفته را بازگردانید. بعداً وقتی در زندگی با قانون جذب عشق رویایی تان را به دست آوردید از خودتان برای همه این کارها تشکر می‌کنید.


آیا بیش از حد تلاش می‌کنید؟

شما بیش از اندازه در زندگی طرف مقابل حضور دارید. می‌ترسید از دستش بدهید و محبت زیادی می‌کنید. این کار باعث می‌شود تا ارتعاش منفی به اطرافیان‌تان بفرستید و آن‌ها از شما دور شوند.

شاید باور نکنید اما کار بیش از حد بر روی جذب هر چیزی می‌تواند تأثیرات مخربی داشته باشد. تلاش بیش از حد برای رسیدن به چیزی نشان می‌دهد بر فقدان آن توجه و تمرکز دارید.

توجه بیش از اندازه شما را خسته می‌کند و انرژی‌تان را به سمت اشتباه هدایت می‌کند و بعد از مدتی احساس ناامیدی خواهید کرد.

اینکه زندگی را رها کنید و بچسبید به اینکه کی عشق وارد زندگی تان می شود در واقع از آن دور می شوید. این احساس منفی علیه شما کار خواهد کرد.

روش‌تان را تغییر دهید و به جای چسبیدن به آن، رهایش کنید. ناگهان متوجه می‌شوید چیزی را دارید که تمام این مدت دنبال می‌کردید و شگفت زده خواهید شد.

این در مورد جذب عشق و همسر دلخواه بسیار صادق است. وقتی تنها هستید و به شدت می‌خواهید شخص خاصی را در زندگی خود داشته باشید، آن رادور از دسترس خواهید یافت.

لحظه‌ای که تصمیم می‌گیرید تسلیم شوید، از تعقیب و گریز فرد خاصی دست بکشید و زندگی را ادامه دهید، عشق در زندگی شما متجلی می‌شود.


دانلود رایگان 4 مانع بزرگ جذب عشق و ازدواج 


تکنیک های ساده قانون جذب عشق

قانون جذب عشق

چگونه عشق را با قانون جذب متجلی سازیم؟

3 تکنیک ساده استفاده از قانون جذب برای جذب عشق

“من تنها و مجردم. فکر نمی‌کنم شخص خاصی برای من وجود داشته باشد. انگار قرار نیست همچین آدمی رو تو زندگیم پیدا کنم. مدتهاست که بی صبرانه آرزوی یک عشق رویایی را دارم. دیگر باید چکار کنم؟ چرا خواسته‌ام برآورده نمی‌شود؟ چرا کائنات جواب مرا نمی دهد؟ چرا تکنیک‌های قانون جذب عشق برای من کار نمی‌کند؟ ایراد از منه؟ “

آیا این متنی از افکار خودتان است؟ جای تعجب نیست که شما مجرد هستید و هنوز عشق زندگی تان را پیدا نکرده اید. قانون جذب عشق اینطور کار نمی‌کند. بیایید ببینیم چه اشکالی در فرآیند تفکر شما وجود دارد.

موضوع مشترک کل این مکالمه‌ با خودتان منفی گرایی است. شما روی فقدان یک رابطه خوب و عاشقانه در زندگی خود تمرکز می‌کنید نه روی آنچه می‌خواهید. با این روش نمی‌توانید به رویاهای خود برسید.

استفاده از قانون جذب در روابط نه یک آرزوی خیالی است و نه توهم. داستان‌های قانون جذب از زندگی واقعی افراد گواه کارآمد بودن آن در جذب عشق و رابطه است.

قانون جذب گله و شکایت در مورد چیزهایی که ندارید یا فکر می‌کنید شایسته آن هستید نیست. با گله و شکایت تنها از خواسته‌هایتان دور می‌شوید.


بیایید ببینیم چگونه می‌توانیم با ۳ تکنیک ساده قانون جذب عشق روایت جذب عشق‌مان را تغییر دهیم.

۱) روی چیزی که می‌خواهید متمرکز شوید.

برای جذب عشق به عشق توجه کنید، نه به چیزی که نمی‌خواهید. روی خواسته‌تان تمرکز کنید نه اینکه لیاقت من این است یا شرایط من چنین است. مدام نگویید عشق وارد زندگی من نمی‌شود. شاید حقیقت آنگونه که فکر می‌کنید نباشد. شاید فقط لازم است زمانش برسد.

برای جذب موفق، باید تمام توجه و انرژی خود را به آنچه می‌خواهید اختصاص دهید و برای رسیدن به آن هدف تلاش کنید.

زمانی که فکر چیزی که نمی‌خواهید ذهن تان را به خود مشغول می‌کند، سیگنال‌های گیج کننده‌ای به کائنات می‌فرستید.

شفافیت کلید موفقیت در قانون جذب عشق است. تنها به رسیدن به خواسته‌تان فکر کنید. مثبت اندیشی موضع شما را شفاف‌تر می‌کند.

قانون جذب عشق همینطوری معجزه نمی کند. تنها آرزوی چیزی را داشتن هم کافی نیست. برای رسیدن به آنچه می‌خواهید، باید ضمیر ناخودآگاه خود را با هدف هماهنگ کنید و دست به کار شوید.

قانون جذب عشق، روی هدف قفل کنید

۲) نگاه خود را روی هدف جذب عشق قفل کنید.

به احتمال زیاد شما با مشکلاتی در زندگی خود روبرو هستید و می‌خواهید آن را تغییر دهید. اما اجازه ندهید این موانع موقتی شما را از رویاهایتان منحرف کند.

تسلیم نشوید! موانع و مشکلاتی را که سد راه‌تان است نادیده بگیرید. به هیچ وجه عقب‌نشینی نکنید. نگاه‌تان را از هدف برندارید و با جدیت برای رسیدن به آن تلاش کنید.


۳) نگرش خود را تغییر دهید.

اگر خواهان تغییر دنیای بیرون و محیط اطراف‌تان هستید، ابتدا باید در خود تغییر ایجاد کنید. اگر زندگی‌تان آنگونه نیست که می‌خواهید خودتان را عوض کنید.

با خلق و خوی فعلی خود، عشق و رابطه‌ای را که می‌خواهید در زندگی تان جذب نمی‌کنید. برای ایجاد تغییر در وضعیت خود تغییری در خود ایجاد کنید. هنگامی که نحوه ارتباط خود را با دیگران تغییر دهید، خواهید دید که موانع سرراهتان در کوتاه‌ترین زمان از بین می‌رود.

اشتباه نکنید! شما نمی‌توانید مثل سابق فکر کنید، با طرز فکر قبلی با افراد رفتار کنید و انتظار داشته باشید قانون جذب عشق برایتان عمل کند. تصور نکنید که می‌توانید مثل سابق بمانید و عشق را جذب کنید. خودمانی بگویم. شرمنده، اینطوری چیزی دستگیرتون نمیشه!

 


پس چطور این قوانین را برای جذب عشق به کار بگیرم؟

در واقع این امری بدیهی است. فقط به اطراف خود نگاه کنید و به زوج‌هایی که روابط شادی دارند توجه کنید.

آیا با زوجی برخورد کرده‌اید که احساس ناامیدی کنند و رابطه عاشقانه‌ای داشته باشند؟

افرادی که در یک رابطه عاشقانه احساس خوشبختی می‌کنند، پرانرژی، شاد و با اعتماد به نفس هستند. کسانی که عشق را یافته اند، مثبت اندیش و با روحیه اند. این همان کیفیتی است که عشق رویایی تان را جذب می‌کند.

تا می‌توانید زوج‌های عاشق را پیدا کنید. به روحیات و طرز تفکر آن‌ها، به افکار و باورهای مثبت شان توجه نمایید. ببنید چه رفتارها و ویژگی‌های فردی مثبتی دارند.

افراد مجردی که مثبت اندیش و شاد و با روحیه هستند از چشم دیگران پنهان نمی‌مانند. ذهنیت مثبت و مطمئن آن‌ها آهنربای طبیعی برای جذب موقعیت‌ها و گزینه های جدید است.

آن ها اصول اولیه قانون جذب را به کار گرفته اند! شما نیز می‌توانید صفحه‌ای از کتاب آن‌ها را بردارید و این نگرش را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی و دریافت تخفیف
×
سلام، بفرمایید
هر سوالی داری از من بپرس.

پیام خود را بگذارید. اولین فرصت پاسخگوی شما هستیم.