31 گام معجزه گر

31 گام معجزه گر جول اوستین

31 گام معجزه گر برای کامیابی در زندگی جول اوستین

اطلاعات کتاب صوتی:

عنوان محصول: ۳۱ گام معجزه گر برای کامیابی در زندگی

نویسنده محصول: جول اوستین

حجم محصول: ۱۵۳ مگابایت

زمان محصول: ۳ ساعت و ۷ دقیقه

تهیه و تنظیم: دهکده جهانی موفقیت ایرانیان

 

ممکن است گمان کنید که اوضاع فعلی زندگی تان همیشگی خواهد بود. مدتهاست اوضاع ناجوری دارید. همه شواهد حاکی از آنست که خروج از این اوضاع غیر ممکن است. انگار پایانی برای دردها و مشکلات شما نیست. احساس می کنید قلب تان فشرده می شود. خود را غمگین و ضعیف و دل شکسته می یابید. دیگر نمی توانید مقاومت کنید. مجبورید تسلیم شوید و زندگی را همینطور که هست بپذیرید. 

اما خواست خداوند چیز دیگریست. این اوضاع هرگز دائمی نیست. شما باید آماده شوید. خداوند به شما می گوید که برکات انفجاری را در سر راهتان قرار خواهد داد و به بیشتر از آنکه استحقاقش را دارید به شما پاداش خواهد داد. خداوند به درآمد ناچیز شما برکت خواهد داد. 

انفجار یعنی افزایش ناگهانی و وسیع. ناگهان بدون آنکه انتظار داشته باشید از راه خواهد رسید. این یک اتفاق عادی و کوچک نخواهد بود، عادی نخواهد بود، بلکه افزایشی شگفت انگیز، وسیع و خارق العاده است. شما باید این موضوع را درک کنید که به جز دست خداوند هیچ دست دیگری نمی تواند تغییر ایجاد کند

من ایمان دارم برکات بینظیر خداوند در زندگی من جاریست. من انفجاری از خوبی های خداوند را خواهم دید که ناگهان زیاد و زیادتر می شوند. من عظمت بی حد و حصر لطف خداوند را تجربه خواهم کرد و همین تجربه مرا به جایگاهی بالاتر از آنچه که انتظار داشتم ارتقا خواهد داد. برکات انفجاری سر راه من قرار خواهد گرفت. این باور من است.

دانلود بخشی از این مطلب

#کتاب-صوتی

#جول-اوستین

نکته: این کتاب صوتی بخشی از پکیج باورسازی است. در انتهای همین صفحه میتوانید این پکیج را تهیه کنید.

دانلود کامل

دوست خوبم برای دانلود کامل این مطلب وارد شوید و یا عضو الماسی شوید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی و دریافت تخفیف
×
سلام، بفرمایید
هر سوالی داری از من بپرس.

پیام خود را بگذارید. اولین فرصت پاسخگوی شما هستیم.