هر صبح از بیدار شدنم شادمانم

هر صبح از بیدار شدنم شادمانم

هر صبح از بیدار شدنم شادمانم

می گویند، دنیا متعلق به کسانی است که صبح زود بیدار می شوند اما این یک دروغ است. دنیا متعلق به کسانی است که از بیدارشدنشان خوشنود هستند. آنهایی که شب می خوابند وبرای فردا هزاربرنامه دارند. ببین اگرفکرمی کنی شب می خوابیدی و صبح دیگر بیدارنمی شدی مطمئن باش درکارت گره بزرگی است که قدر زندگیت را نمی دانی.
 
دراین دنیا چه چیزی ارزش غصه خوردن دارد جز دوری از خدا، هیچ چیزارزش اشکهایت را  ندارد. فقط به عشق خدا اشک بریز. فقط به عشق خدا بخواه شب بخوابی صبح بیدار نشوی وگرنه بقیه مسائل دنیا همش جزیی است . یک لحظه فکرکن به ۵سال پیش، بزرگترین مشکلی که ۵سال پیش داشتی چه بود، جوشهای صورتت بود ، قبولی در دانشگاه یا یک رابطه ی خوب با فرد خاص. الان از آن چه مانده است. مشکلات امروزتو برای چندسال دیگر هیچ ارزشی ندارد. مراقب خودت و خوبیهات باش. بلندشو اززندگیت لذت ببر. منتظر چه نشستی. منتظر زندگی نباش، بلندشو بهترینها را برای خودت بساز.
 
یادتان نرود اگرمی خواهید به چیزی برسید قبل از آن باید احساس کنید به آن رسیده اید. خودتان را تصورکنید یک مولتی میلیونرهستید چه جوری راه می رود و چگونه برای برنامه ریزی آینده اش انگیزه دارد. آن حس را در زندگیتان به وجود آورید. این مهمترین روش برای رسیدن به خواسته هایتان است. خودتان را لایق آن بدانید.
 
 اگر خواسته ای داری لیاقت داشتن آن را قبل از آن برای خودت، برای باورهای خودت ، به ضمیرناخودآگاهت قبول کن، یعنی به او ثابت کن که لیاقت چنین زندگی را داری.  شما زمانی که به کائنات وانمود می کنی، ارتعاشاتی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی همچون من لیاقت این ارتعاش را دارم، کائنات نیزآن را به شما می دهد.
 
 اگر زمانی که ازیک مغازه گرانقیمت عبورمی کنی به خودتان، به ناخوداگاهتان بگویید اینجا که جای مانیست. این ماشین که بدرد ما نمی خورد این خانه وزندگی از سرِما هم زیاداست. کائنات آن را دریافت می کند وقطعا به آن پاسخ می دهد. می گوید اینجا از آنِ کسانی هست که لیاقتش را دارند و لیاقت را درخودشان می بینند.
 
اگرمی خواهی که دانشگاه قبول شوی اول بایستی تکلیف خودت را بدانی که چه می خواهی قبول شوی. ۲۴ساعت داری درس می خوانی درحالیکه نمی دانی  چه رشته ای می خواهی قبول شوی. وقتی خودت تکلیف خودت را نمی دانی، انتظار نداشته باش که خدا ازتو چیزی بخواهد. خدا یک پرونده باز روبرویت گذاشته، یک دفترسفید گذاشته به شما می گوید هرچی می خواهی بنویس و در آن مسیر تلاش کن وحس کن به آن رسیدی . بلندشو و خودت را به خودت معرفی کن، خواسته هایت را شفاف بیان کن، به امید یک هوای تازه تر.
 
مراقبه ی امروز: امروز به خدایم اعتماد می کنم و ایمان دارم که راه صلاح را به من نشان می دهد به خودم اعتماد میکنم می دانم همه نورها و روشنایی ها پیشاپیش در اختیارمن است خدایا ممنونم ازت.

پادکست انگیزشی هر صبح از بیدار شدنم شادمانم

 

از اینجا دانلود کنید Download

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در واتساپ با ما گفتگو کنید
مکالمه را شروع کنید
گفتگو در WhatsApp پشتیبانی: 09170027686
پیام خود را بگذارید!. ما معمولاً تا چند دقیقه پاسخ می دهیم