یک دلیل محکم

[jwp-video n=”1″]

به نظر شما چه کارهایی آنقدر ارزش دارد که بخواهید بخاطر آن از بسیاری از چیزهای دیگر بگذرید؟ چه آرزوهایی دارید که برای داشتن آنها دلایل محکمی دارید؟ چه اهدافی هستند که برایتان در اولویت قرار دارند؟ چه کارهایی هستند که حتی اگر سود و منفعت مادی هم در ازای آنها دریافت نکنید باز ارزش فداکردن دارند؟ چرا؟ دلیل آن چیست؟ آیا توجه کرده اید که با تغییر چرا ها اهمیت امور هم تغییر می کند؟ قدرت چرا های شما در هر موقعیتی چقدر است؟ چرا برای بعضی اهداف حاضرید تا پای جان به پیش بروید و برای بعضی دیگر حتی دلتان نمی خواهد رو برگردانید و ببیننید قضیه چیست؟ دلایل شما برای امور مختلف چه تأثیری بر انگیزه و انرژی شما دارد؟ 

اطلاعات سمینار:

عنوان وبینار: موفقیت بزرگ پیشرفت تدریجی

سخنران: دارن هاردی

حجم وبینار:  50مگابایت

زمان وبینار: 7:32 دقیقه 

آیا تا بحال به صورت ناگهانی تصمیم  گرفته اید در رندگی خود تغییراتی بزرگ ایجاد کنید؟به نظر شما چنین اقدامی می تواند به نتایج بزرگی بیانجامد؟ آیا تاکنون برای اهداف بزرگ خود مسیری مشخص کرده اید؟ وقتی ذهن انسان در شرایط پرفشار قرار بگیرد چه عکس العملی از خود نشان می دهد؟ آیا برای رسیدن به اهداف بزرگ خود عجله دارید؟

ممکن است اهداف شما جاه طلبانه باشند و چنین چیزی برای ذهن مشکل ساز و دلهره آور است و ذهن را تحت فشار و استرس قرار می دهد. ذهن شما در شرایط پراسترس چه واکنشی نشان می دهد؟ راه حل مقابله با این شرایط چیست؟ دارن هاردی با این مبحث چه حرف تازه ای با ما دارد؟
 
دانلود کامل

دوست خوبم برای دانلود کامل این مطلب وارد شوید و یا عضو الماسی شوید!

این مطالب را هم حتما مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی و دریافت تخفیف
×
سلام، بفرمایید
هر سوالی داری از من بپرس.

پیام خود را بگذارید. اولین فرصت پاسخگوی شما هستیم.