10 گام جادویی موفقیت

اطلاعات سمینار:


عنوان وبینار: 10 گام جادویی موفقیت 

سخنران: دارن هاردی

حجم وبینار:  210 مگابایت

زمان وبینار: 32 دقیقه   

 
گام 1تا گام 3 از مجموعه 10 گام جادویی موفقیت دارن هاردی:
گام اول: اثر شوق و اشتیاق در رسیدن به اهداف و آرزوها
گام دوم: بهانه تراشی ممنوع
گام سوم: سختکوشی و موفقیت
گام چهارم: سحرخیز باش تا کامروا باشی
گام پنجم:  اثر خارق العاده سلامت جسمی در موفقیت
گام ششم: پایبندی به اصول موفقیت
گام هفتم: نقش حیاتی باورها در موفقیت
گام هشتم: ثبات قدم و پایداری در موفقیت
گام نهم: ریسک پذیری و موفقیت
گام دهم: مطالعه مهمترین ابزار موفقیت
 
وقتی ایده های جدید متولد می شوند مردم به سه دسته تقسیم می شوند: افرادی که در مورد آن فکر می کنند ، افرادی که تنها در مورد آن صحبت می کنند و افرادی که آن ایده را به واقعیت تبدیل می کنند، افرادی که نه تنها به آرزوها و اهداف خود دست یافته اند بلکه از مرز آن چیزی که تصورش را داشتند بسیار فراتر رفته اند.
 
آیا از رسیدن به آرزوهایتان مایوس شده اید؟ آیا اهداف زندگی تان را مشخص کرده اید؟ برای رسیدن به این اهداف خود چقدر اشتیاق سوزان دارید؟ اما آیا به راحتی می توان به این آرزوها دست یافت؟ چه مانعی در سر راهتان وجود دارد؟ چه کارهایی باید انجام دهیم؟ با اینهمه آرزو و اهداف که داریم باید از کجا شروع به کار کنیم؟ واقعا از زندگی چه می خواهیم؟ 
 
مشکلات زیادی سر راهتان وجود دارد؟ ورشکست شده اید؟ طلاق گرفته اید؟ مسئول این اتفاقات کیست؟ رسیدن به موفقیت به نظر سخت و غیر ممکن می رسد؟ اما فقط شما نیستید که مشکلات زیادی سر راه موفقیت هایتان قرار دارد. همه ماها به نحوی درگیری ها و گرفتاری هایی داریم. اما این اتفاقات زندگی نیست که سرنوشت شما را تعیین می کند بلکه نحوه برخورد شما با آنها و واکنش هایتان است که اتفاقات بعدی زندگی تان را رقم می زند. پس این شمایید که کسئول زندگی تان هستید. بهانه ها را کنار بگذارید!
 
 آیا راهی جز تلاش و کوشش وجود دارد؟ یک برنامه کاری منظم چه تأثیری می تواند در موفقیت شما داشته باشد؟ اینکه استعداد و مهارت کافی دارید برای موفقیت کافی است؟ آخر چقدر می توانید تلاش کنید؟ واقعا برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای که مطلوب شماست چقدر نیاز به کارو تلاش هست؟ اگر در وسط کار خسته و ناامید شدیم و انگیزه کافی نداشتید باید چکار کنید؟ باید دست از تلاش یردارید و تسلیم شوید؟ 
همه ما این ضرب المثل را صدها بار شنیده ایم که می گویند: سحرخیز باش تا کامروا باشی. اما چندنفر از ما عادت به سحرخیزی داریم؟ واقعا فکر می کنید سحر خیزی تأثیری متفاوت دارد؟وقت مناسب برای خواب و استراحت و کار و تلاش باید چگونه تنظیم شود؟ 
 
آیا برای رسیدن به آرزوهای قشنگتان قدرت بدنی کافی دارید یا خسته و ازپا افتاده اید؟ ایا می دانید که برای استفاده از ذهن خلاق  و پرانگیزه نیاز به بدنی سالم دارید؟ نقش سلامت جسمی و روحی در موفقیت چقدر  است؟ تا امروز چقدر سلامتی برایتان در اولویت بوده است؟
 
آیا اصول کاری شما همراه با تغییر موقعیت تغییر می کند و همیشه سود و زیان خودتان را می سنجید؟ شما چه اصولی برای موفقیت دارید؟ این اصول تا چه اندازه منطقی هستند؟ چه چیزی باعث رضایت خاطر شما می شود؟ پایبندی به اصول یا شرایط موجود؟ 
 
در سیر به سوی موفقیت چقدر خودتان و توانایی هایتان را باور دارید؟ آیا باور دارید که می توانید به هر چیزی که بخواهید برسید؟ به هر چیزی؟ آیا باور دارید که رسیدن به همه آرزوهایتان امکان پذیر است؟ می دانستید که شما بی نظیر، استثنائی و قدرتمندید؟ 

حتما در زندگی لحظاتی داشته اید که به خودتان شک کنید و بگویید اهداف تان دست نیاقتنی هستند و به این نتیجه رسیده باشید که شاید افراد دیگر درست می گفتند و شما اشتباه می کردید. شک و تردید در موفقیت شما چه اثر مخربی دارد؟ آیا ممکن است ایده ای که دارید غیر واقع بینانه باشد؟ آیا در مسیر خویش اراده تان برای ادامه دادن متزلزل شده است؟ با این سردرگمی چه باید کرد؟ بهتر نیست رهایش کنید؟ من که کوتاه نخواهم آمد و تا پای جان به تلاشم ادامه خواهم داد! شما چه فکر می کنید؟ آیا می توانید با پشتکار به راهتان ادامه دهید؟

آیا اهل ریسک هستید؟ حقیقتا چقدر جرأت ریسک کردن دارید؟ به نظر شما آرزوها و اهداف بزرگ و جسورانه ارزش ریسک کردن دارد؟ ایا اهدافتان آنقدر بزرگ است که ارزش داشته باشد برای رسیدن به نتیجه مطلوب ریسک کنید؟ شهامت این کار را دارید؟ زندگی معمولی خوب است یا خطرات راه را به جان خریدن؟ 

فکر می کنید بهترین کاری که برای افزایش مهارت و دانش خود می توانید انجام دهید چیست؟ شما چقدر به خرید کتاب و ایجاد یک کتابخانه برای خودتان اهمیت می دهید؟ فکر می کنید برای دستیابی به موفیت مطالعه چه نقشی می تواند داشته باشد؟ تا کی باید برای موفق تر و موفق تر شدن به مطالعه بپردازید؟ 

 
دانلود کامل

دوست خوبم برای دانلود کامل این مطلب وارد شوید و یا عضو الماسی شوید!

این مطالب را هم حتما مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *