4 روش کاربردی افزایش ارتعاش خواسته

 

4 روش افزایش ارتعاش

4 روش کاربردی برای افزایش ارتعاش خواسته ها و اهداف چیست؟

قانون ارتعاش در قانون جذب به معنی هم فرکانس شدن با اهداف و خواسته هاست. ما چیزهایی را جذب می کنیم که به آن ها از لحاظ ارتعاشی همراستا باشیم. برای جذب سریع تر خواسته هایمان باید ارتعاش خواسته ایمان را با روش های اصولی افزایش دهیم.

افکار ما ارتعاش دارند. جهان اطراف ما و هر آن چه که در زندگی داریم بازتاب افکار ذهن ماست. هر فکری که در سر داریم چه مثبت و چه منفی نشان دهنده ارتعاشی است که از خود ارسال می کنیم. 

وقتی به چیزی فکر می کنیم یعنی در حال ارسال ارتعاش و فرکانس هستیم. نوع احساس ما نشانگر همسو بودن یا نبودن ارتعاش ما با خواسته هایمان است. در این مقاله در مورد 4 روش کاربردی برای افزایش ارتعاش خواسته ها صحبت می کنیم.


 این مطلب را از دست ندهید: قانون ارتعاش چیست؟


طبق قانون جذب و ارتعاش اگر شما مدام فکر می کنید که روابط، عشق، پول و ثروت زیادی در زندگی تان خواهید داشت بی شک آن ها در زندگی تان وجود خواهند داشت.

اگر هم به این فکر می کنید که فقیر هستید و آه در بساط ندارید، فقر بالاخره به سراغ تان خواهد آمد. و در صورتی که فکر کنید تنها هستید و کسی دوست تان ندارد، تنها خواهید ماند. چون در حال ارسال ارتعاش آن هستید.

برای اینکه قانون جذب و ارتعاش در زندگی تان کار کند و با استفاده از آن به آرزوهایتان برسید باید بدانید شما به چیزی می رسید که منتظر آن هستید. اگر اتومبیل جدید، ارتقا شغلی، پول یا روابط بهتری می خواهید، باید مشتاقانه منتظر وقوع آن ها باشید.

تغییر احساس از میل و خواستن به سمت انتظار مشتاقانه همان تغییر ارتعاش و افزایش آن است. اگر در مورد یک خواسته ارتعاشات مثبت بالایی داشته باشید آن را به دست خواهید آورد.

داشتن ارتعاشات بالا بدین معنی است که در وجود خود احساساتی مثل شادمانی، عشق و شور و اشتیاق و انتظاری لبریز داشته باشید. ارتعاشات پایین هم بدین معنی است که غرق احساسات منفی چون غم، خشم و نگرانی، استرس و اضطراب باشید.

گرچه درک قانون جذب بسیار ساده است اما گاهی استفاده از آن به سختی صورت می گیرد. چون فرهنگ و آموخته های ما به ما یاد داده است که افکار و احساسات ضعیفی داشته باشیم.

ما یاد گرفته ایم که نگران وقوع اتفاقات بد باشیم و دائم دلشوره داشته باشیم. مغز ما پر ار افکار منفی و محدود کننده ای است که آن ها را باور کرده ایم و فکر می کنیم درست هستند.

افزایش ارتعاش در قانون جذب

یکی از گام های اصلی در استفاده موفقیت آمیز قانون جذب برای جذب آگاهانه واقعیت زندگی تان یادگیری نحوه ی افزایش ارتعاش آن است.

اگر باورهای منفی و محدود کننده داشته باشید ارتعاشات شما بسیار پایین و ضعیف خواهد بود. باورهای محدود کننده و منفی که در مسیر زندگی پیدا می کنید ارتعاشات شما را بیشتر تضعیف می کنند.

هرچه ارتعاشات شما پایین باشد انرژی کمتری دارید و کمتر شاد و خلاق هستید و از لحاظ جسمی و عاطفی احساس بدتری دارید.

اساسا هرچه ارتعاش شما پایین تر باشد از حقیقت وجودی خود دورتر می شوید. افزایش ارتعاشات تان شما را به آنچه واقعا هستید نزدیک تر می سازد.

اما موضوع این است که در واقع شما مجبور نیستید ارتعاشات خود را افزایش دهید. تنها کاری که باید بکنید این است که مانع کاهش میزان ارتعاشات خود شوید.

شما آن انرژی مثبت خالصی هستید که هنوز بخشی از وجودتان است و همیشه شما را به سمت بالا می کشد.

ارتعاشات طبیعی شما فرکانس بالایی دارد و بخاطر این کشش دائمی اگر فقط مانع کاهش ارتعاشات خود با افکار منفی و محدود کننده شوید سطح ارتعاشات شما خود به خود بالا خواهد رفت. کاری که باید بکنید این است که از مسیر خارج شوید.

چهار روش کاربردی افزایش ارتعاش خواسته و جذب آن

مراقبه و مدیتیشن- 4 روش افزایش ارتعاش

1- مراقبه کنید.

مراقبه تمرینی برای افزایش تمرکز و توجه شماست. وقتی مراقبه می کنید اندیشیدن را که شامل افکار منفی و محدود کننده است متوقف می کنید. و ارتعاشات مثبت شما افزایش می یابد.

انجام دادن مرتب مراقبه باعث می شود ارتعاشات مثبت در شما تقویت شود. ارتعاش و فرکانس شما به طور منظم بالاتر می رود و ارتعاشات جدیدتر که حاصل حالت مراقبه است در وجود شما دوباره و دوباره تنظیم می شود و دیگر به همان جایی که موقع شروع بودید باز نمی گردید.

اگر روزانه فقط 20 دقیقه مراقبه کنید به تدریج نقطه ارتعاش شما را به فرکانس های بالاتر و بالاتری تغییر می کند.

چطور مراقبه کنیم؟

در اینجا مراقبه به روش آنتونی رابینز را برای شما ارائه می کنیم.

  • در جایی خلوت و آرام بنشینید. چند بار دستان خود را به سمت بالا بکشید. سپس آرام شوید و چشمان تان را ببندید.
  • به یکی از خاطرات خوب و خوشایندتان فکر کنید که به شما حس خوبی می دهد. این خاطره هر خاطره خوبی که دارید می تواند باشد؛ شایدخاطره دیروز و شاید خاطره ای در کودکی تان.
  • هر چقدر می توانید آن را با جزئیات بیشتری به خاطر آورید. طوریکه بتوانید آن احساس را دوباره حس کنید.
  • همین کار را در مورد یکی از آرزوها و خواسته هایتان انجام دهید. به تمام جزئیات آن توجه کنید.
  • از قدرت تصور و تجسم خود استفاده کنید. آن را خوب و واضح ببینید، لمس کنید و با تمام وجود حس کنید. این کار به شما کمک می کند با افزایش توجه و تمرکز بر خواسته ارتعاش خود را افزایش دهید.

این مطلب را از دست ندهید: ۷ گام حیاتی از تجسم و خیال تا خلق اهداف


 

4 روش افزایش ارتعاش خواسته ها

2- کاری انجام دهید که شما را واقعا شاد می کند.

سرور و شادمانی فرکانس ارتعاشی بسیار بالاتری از هر احساس دیگر دارد. وقتی شاد هستید دیگر نمی توانید افسرده، مضطرب و خشمگین باشید.

چیزی پیدا کنید که شما را شاد می کند. حتی به مدت چند دقیقه در روز آن را انجام دهید. اگر کمی فکر کنید می فهمید چه چیزهایی به شما احساس شادمانی می دهد.

 می توانید در یک محل پردرخت و آرام به پیاده روی بروید. خرید کنید. با کودکی بازی کنید. به پرنده ها غذا بدهید. دوش بگیرید. با آهنگ محبوبتان برقصید. مهم ترین فرد زندگی تان را ببوسید؛ درست مثل اولین دیدارتان. گیم بازی کنید، کتاب مطالعه کنید و یا چند خط دلنوشته بنویسید.

لازم نیست حتما کتاب بنویسید یا چیز گرانی بخرید. با بهانه های ساده و کوچکی که به شما حس خوبی می دهد می توانید شاد باشید. مثلا می توانید با خرید یک لاک ناخن و تنوع رنگ لاک ناخن تان به حس شادی برسید.

3- نفس عمیق بکشید.

نفس عمیق و آرام ارتعاشات شما را بالا خواهد برد. می توانید این کار را در همه جا و هر وقتی که نیاز به آرامش دارید انجام دهید. به درستی نفس بکشید. ابتدا در دو شماره نفس را به درون شش های خود منتقل کنید.

چهار شماره بشمارید و هوا را درون سینه تان نگه دارید و سپس به آرامی و در دو شماره هوای داخل شش هایتان را به بیرون بفرستید.

هر صبح که از خواب بیدار می شوید به مدت 20 دقیقه در هوای آزاد ورزش کنید، به پیاده روی تند بروید و یا در نزدیک ترین پارک محله تان بدوید. می توانید باشگاه ثبت نام کنید یا هفته ای سه روز به کلاس رقص بروید.


4- چرت بزنید.

وقتی می خوابید طبیعتا به حالت ارتعاشی بالاتری می رسید و جسم و ذهن شما از همه ارتعاشات سنگینی که در طول روز با خودتان به اطراف می کشید آزاد می شود.

یک چرت کوتاه به شما کمک می کند ارتعاشات خود را مجددا بازسازی کنید. وقتی دراز می کشید به تدریج با احساس بهتری بلند می شوید.

سعی کنید چند تا از این روش ها را روزانه بکار ببرید. به آرامی اینکار ها را شروع کنید و آسان بگیرید. اگر یک روز را از دست دادید خودتان را سرزنش نکنید؛ این کار باعث کاهش ارتعاش شما خواهد شد.

تمام تلاشتان را بکنید و ببینید کدام روش به شما احساس بهتری می دهد.

برای اینکه بفهمید کدامیک برای شما مناسب است دقت کنید که کدام یک از این روش ها به شما احساس بهتری می دهد. مناسب ترین روش آن است که آرامش بیشتری به شما می دهد.

با اینجام این کارها خواهید دید که مشکلات دیگر شما را اذیت نمی کنند و جهان شما هر روز زیباتر و زیباتر خواهد شد.

◄ این مطلب را از دست ندهید: پادکست آموزشی ارتعاش پول و ثروت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی و دریافت تخفیف
×
سلام، بفرمایید
هر سوالی داری از من بپرس.

پیام خود را بگذارید. اولین فرصت پاسخگوی شما هستیم.