7 کلید کارساز برای جذب عشق

۷ کلید کارساز برای جذب عشق چیست؟

چطور با استفاده از قانون جذب عشق را جذب کنیم؟ آیا با قانون جذب عشق می‌توان ازدواج کرد؟ برای جذب عشق و رابطه موفق چه کار‌هایی می‌توان کرد؟ هفت کلید کارساز برای رسیدن به عشق با قانون جذب چیست؟

تعریف قانون جذب عشق

عشق زیباست و قدرتمندترین حس دنیاست. همه ما دوست داریم عاشق شویم و به عشق‌مان برسیم. قانون جذب عشق مثل چراغ جادویی است که به ما کمک می‌کند به عشق رویایی خود برسیم. 

بر اساس قانون جذب هر چیزی که بتوانیم بر آن تمرکز کنیم وارد زندگی‌مان می‌شود. پس اینکه بخواهیم فرد مورد علاقه‌مان وارد زندگی‌ مان شود و مدام به نرسیدن به او یا موانع سر راهمان فکر کنیم ما را از خواسته‌ مان دور می‌کند.


این مطلب را از دست ندهید: مفهوم قانون جذب چیست؟


با قانون جذب عشق می‌ توانیم فرد مورد علاقه‌ مان را جذب کنیم و روابط‌ مان را بهتر کنیم. قانون جذب عشق می‌ گوید می‌ توانیم با تجسم و تصویرسازی و کنترل افکار و احساسات و ایجاد باور‌های مثبت فرد مورد علاقه‌ مان را جذب کنیم.

در این مقاله می خواهیم 7 کلید کارساز برای جذب عشق را مطالعه و بررسی کنیم. به یاد داشته باشید راه رسیدن به عشق پیاده سازی نکاتی است که در این مقاله ارائه می شود. 

 

7 کلید کارساز جذب عشق

هفت کلید کارساز جذب عشق در زندگی:

خب بریم سراغ کلید اول:

۱- خودتان رادوست داشته باشید.

شما چقدر خودتان را دوست دارید؟

وقتی می‌ گوییم خودتان را دوست داشته باشید از غرور و خودبینی صحبت نمی‌ کنیم. بلکه راجع به احترام سالم و عشق ورزی به خویشتن صحبت می‌ کنیم که مهم‌ترین فاکتور قانون جذب عشق است.

خیلی زیباست که عشق‌ تان را با قانون جذب عشق وارد زندگی‌ تان کنید. اما اولین شرط جذب عشق این است که خودتان را لایق عشق بدانید و به خودتان عشق بورزید.

کسی که خودش را دوست ندارد و احترامی برای خود قائل نیست چطور می‌تواند انتظار داشته باشد دیگران او را سزاوار عشق واقعی بدانند.


احساس ارزشمندی داسته باشید. به نکات مثبت‌ تان توجه کنید. شما لایق خوشبختی هستید. کسی که خودش را دوست دارد و خودش را لایق عشق، دوست داشته شدن می‌داند. افرادی را جذب می‌ کند که به او عشق بورزند و تمایل داشته باشند با او باشند.

از هم‌نشینی با خودتان لذت ببرید. چطور توقع دارید کسی از مصاحبت با شما لذت ببرد در حالیکه حس بدی نسبت به خودتان دارید؟ وقتی خودتان را سرزنش می‌ کنید چه انتظاری از بقیه دارید؟ وقتی مدام خودتان را پیش دیگران تخریب می‌ کنید چطور دوست دارید دیگران برای شما ارزش و اعتباری قائل باشند؟


 

کار‌های شما ناشی از افکار و باور‌های شماست. این افکار چه بد و چه خوب قدرتمند هستند.

وقتی نسبت به خودتان با احترام و عشق رفتار نمی‌ کنید علامتی را از خودتان ساطع می‌ کنید که نشان می‌دهد به‌اندازه کافی لایق و ارزشمند نیستید.

این علامت ارسال می‌ شود و قانون جذب، شما را در موقعیت‌هایی قرار می‌ دهد که دیگران با احترام با شما رفتار نمی‌ کنند.

قانون جذب عشق و ازدواج می‌گوید که مردم معلول هستند و افکار شما علت. اگر به خودتان عشق بدهید دیگران نیز شما را سزاوار عشق و احترام می‌ دانند.

اگر خودتان را پایین‌ تر از دیگران بدانید یا آن‌ها را بر خودتان ترجیح دهید به دیگران نشان می‌ دهید که شما فرد درجه دو هستید.


 

طبق قانون جذب عشق باید با افکار، احساسات و باور‌هایتان به دیگران ثابت کنید که فردی درجه یک و لایق بهترین‌ ها هستید. اگر خودتان را آنگونه که باید دوست ندارید از عبارات تأکیدی برای ایجاد حس ارزشمندی و عشق به خویشتن استفاده کنید.

هرروز با خودتان بگویید:

من انسانی ارزشمندى هستم.

من لایق عشق و دوست داشتن هستم.

من شایسته بهترین‌ها هستم.

من زیبا و دوست داشتنی هستم.

برای اینکه یاد بگیرید چطور باورسازی کنید و افکار و باور‌های منفی‌تان را بشناسید. برای خودتان عبارات تأکیدی مخصوص خودتان را بسازید که حالتان را خوب و احساس‌ تان را نسبت به خودتان بهتر می‌ کند.


این مطلب را از دست ندهید: باور چیست؟


دومین کلید قانون جذب عشق

۲- با تمام وجودتان بخواهید.

رسیدن به هر آرزویی خواستن واقعی می‌ خواهد، خواستنی که از روی عشق و اشتیاق است نه نیاز، نه نگرانی و یا حسرت. بی‌فایده است بگویید من خواهان عشق و توجه و محبت هستم ولی مدام در ترس و تردید و نگرانی باشید.

خواسته قلبی‌تان را با‌ ایمان و عشق در هم آمیزید. آنقدر به عشق‌تان فکر کنید که حس کنید مانند تشنه‌ای در بیابان عطش آب دارد. اجازه ندهید این آتش اشتیاق به رسیدن لحظه‌ای در درون‌ تان خاموش شود.

ایمان و یقین قلبی به جذب عشق مورد علاقه‌ تان توانایی تحقق بخشیدن محال‌ ترین آرزو‌ها را دارد. هیچ آرزویی غیرممکن نیست. شما قدرتی در درون دارید که محال در مقابلش به زانو در می‌آید.

یادتون باشه؛ اگر آرزویی در دلتان شروع به رشد کرد بدانید که خداوند می‌ خواهد شما را به آن برساند. این آرزو در دل شما افتاده است تا شما خوشبخت‌ تر زندگی کنید؛ نه اینکه حس حسرت و ترس به وجودتان تزریق کند.

با آرزویتان زندگی کنید. هر روز در موردش صحبت کنید. با عشق  بودنش را، داشتنش را لمس کنید و بار‌ها به خود بگویید که من درحال جذب عشق و محبت هستم.


فراموش نکنید هیچ چیزی نیست که نتوانید به آن دست یابید. تا زمانیکه به این درک برسید که من هستم که خلق می‌ کنم، من هستم که انتخاب می‌ کنم و من هستم که بدست می‌ آورم. من لایق رابطه عاشقانه و رمانتیک هستم.

این گونه جملات ارتعاش بالایى به جهان ساطع مى كند وزمانی كه تكرار می‌ شود در ضمیر ناخود آگاه به صورت یك باور مثبت می‌ گردد وزندگیتان هماهنگ با این باور قدرتمند شكل جدیدى به خود می‌ گیرد.


۳- نگران از دست دادن عشق‌ تان نباشید.

می دانید که نگرانی شما را خواسته‌ تان دور می‌ کند؟ یکی از دلایلی که شما نمی‌ توانید عشق را وارد زندگی‌ تان اینست که نگران هستید. نگرانی در مورد تنها ماندن، ازدواج نکردن، نرسیدن به فرد مورد علاقه و موانع و مشکلات سر راه جذب عشق‌ تان آن را از شما دور می‌ کند.

طبق سومین کلید قانون جذب عشق، وقتی با فردی آشنا می‌ شوید احساس خوبی نسبت به عشق و رابطه‌ تان داشته باشید. البته این بدان معنی نیست که زیادی خوشبین باشید و در انتخاب خود دقت کافی نداشته باشید. چشم‌ هایتان را باز کنید و طرف مقابل را خوب بشناسید.

حواستان باشد نگرانی زیاد در مورد رابطه، اینکه شما را دوست دارد یا نه، اینکه این رابطه به ازدواج منجر می‌ شود یا نه تنها شما را از هم دور می‌ کند.


هرگونه فکر در مورد نرسیدن، جدایی، خیانت و شکست در رابطه در واقع ناخواسته شماست. هر چه به ناخواسته‌ ها بیشتر فکر کنید ناخواسته بیشتری را جذب می‌ کنید.

وقتی مدام این افکار در سرتان می‌ چرخد که به اندازه کافی دوستم ندارد؛ ممکن است مرا ول کند، یا با کس دیگری در رابطه باشد هرگز نمی‌ توانید عشق را جذب کنید. حتی اگر واقعاً عاشق‌ تان باشد بخاطر همین ترس‌ها و ترید‌های بی‌مورد عشق را از دست خواهید داد.

اتفاقاتی بین شما رخ می‌ دهد که باعث اختلاف و تنش می‌شود. حرف‌هایی بین‌ تان رد و بدل می‌شود که هیچوقت نمی‌ خواستید و این گونه آرام آرام رابطه شما سردتر می‌ شود.

تنها چیزی که باعث می‌ شود عشق در زندگی‌تان بماند این است که آزاد و ر‌ها عشق ورزی کنید و بدون هیچ ترسی از رابطه‌تان لذت ببرید.

هر کاری می‌ توانید انجام دهید تا عشق بین شما پررنگ‌تر شود؛ مثل خرید یک هدیه غیرمنتظره، بلیط سفر دونفره، یک شاخه گل، با حتی لبخندو مهربانی. به همین سادگی.

 

هفت کلید کارساز جذب عشق

چهارمین کلید قانون جذب عشق

۴- در مدار عشق باشید.

منظور از مدار عشق اینست که شما با عشق هم ارتعاش باشید. احساس‌ تان خوب باشد و افکار و باور‌های مثبتی در خصوص آن داشته باشید.

اگر در زندگی با افراد نامناسبی در ارتباط هستید یا رابطه‌ تان آنطور که می‌ خواهید پیش نمی‌رود به این معنی است که شما در مدار عشق قرار ندارید.

وقتی مدام به این فکر می کنید چقدر تنها هستید، طرف مقابل شما را نادیده می‌ گیرد و به شما به اندازه کافی توجه ندارد شما در مدار عشق نیستید.

وقتی شما در حال توجه کردن به موارد نامناسب و ناخواسته هستید و در مداری قرار می‌ گیرید که دقیقاً افرادی با همین ویژگی‌ ها و رفتار‌ها وارد زندگی تان می‌ شوند. شما در هر مداری که باشید آن را جذب می‌ کنید.


همه ما توانایی کنترل افکار و احساسات‌ مان را داریم. می‌ توانیم آگاهانه افکارمان را کنترل کنیم یا اینکه به آن‌ها اجازه دهیم زندگی ما را کنترل کنند.

براى جذب چیزهاى دلخواه‌تان، عشق را از وجودتان ساطع كنید. با توجه کردن به رابطه عاشقانه، داشتن حس خوب در مورد رابطه خوب دیگران، دیدن فیلم‌های عاشقانه و تجسم لحظات شاد و پر از عشق و محبت می‌ توانیم در مدار عشق قرار بگیریم.

وقتی در طی روز مدام غر می‌ زنید، گلایه می‌ کنید، به زمین و زمان بد می‌ گویید واز همه چیز و همه کس انتقاد می‌ کنید در مدار عشق نیستید. آن چه به شما باز خواهد گشت اتفاقات ناخوشایند و کدورت در رابطه است.

طبق قانون جذب عشق باید روی مدار عشق باشید تا آنچه که می‌ خواهید را جذب کنید.

شما این توانایی را دارید که با ارسال امواج احساسی سرشار از عشق و نیکبختی، علیرغم همه چیز‌هایی که در اطراف تان می‌ گذرد، شادی و سعادت را به سوی خودتان و دیگران جذب کنید.


رسیدیم به پنجمین کلید قانون جذب عشق

۵- قبل از رسیدن شکرگزاری کنید.

به رابطه‌ تان فکر و هر چیز مثبتی که به ذهن‌ تان می‌ آید بنویسید و برای آن‌ها شکرگزاری کنید. شکرگزاری به شدت ارتعاش شما را بالا می‌ برد. با این کار شما ارتعاش مثبت ارسال می‌ کنید. ارتعاش هر چیزی را ارسال کنید در واقع برایش دعوت نامه می‌ فرستید که وارد زندگی من شو!

اگر دائماً به اختلاف‌ها، تنش‌ها و چالش‌ها فکر کنید با توجه کردن به آن‌ها تنها تخم کینه، حسد و نفرت را در قلب تان می‌ کارید. اگر قلب تان صاف نباشد، مدام غر بزنید، وشکایت کنید، بر اساس قانون جذب مقدار بیشتری از آن را نصیب خود خواهید کرد.

اگر رابطه هنوز شروع نشده و یا فقط در مراحل اولیه آشنایی هستید برای تمام چیز‌هایی که قرار است با جذب عشق به دست‌ آورید قدردان باشید.

قدردان بودن برای چیز‌هایی که می‌ خواهید به دست‌ آورید به جهان نشان می‌ دهد که آن‌ها هم اکنون مال شما هستند و شما آماده‌ی دریافت آن‌ها هستید. این امر باعث می‌ شود شما زودتر به خواسته‌ هایتان برسید.


به رابطه‌ های دیگران توجه کنید. بدون هیچگونه قضاوت و پیش داوری و با حس خوب نسبت به وجود رابطه دیگران شکرگزار باشید.

شکرگزاری رابطه خوب و عاشقانه افراد دیگر به شما کمک می‌ کند ارتعاش بالایی ارسال کنید که مثبت است. هرچه ارتعاش شما قوی‌تر باشد آن را با سرعت بیشتری جذب می‌ کنید.

اگر رابطه شما به مشکل خورده است و آنطور که دلتان می‌ خواهد نیست، کاغذی بردارید و ۳۰ روز آینده را بنشینید و مواردی که در دیگران وجود دارند و از بابت آن‌ها قدردان هستید، یادداشت کنید.

به دلایلی که باعث می‌ شود دوستشان داشته باشید، فکر کنید و از حس شوخ طبعی و حمایت آن­‌ها قدردانی کنید.

وقتی حواستان را روی احساس قدردانی و نقاط قوت افراد متمرکز کنید، خودتان هم از آن مقادیر بیشتری نصیبتان خواهد شد و مشکلات تان کمرنگ ­تر خواهد شد.

 

7 کلید کارساز جذب عشق

ششمین کلید قانون جذب عشق:

۶- از تجسم و تصویرسازی استفاده کنید.

در اطراف خود رابطه‌ های عاشقانه را پیدا کنید. در دنیای بیرون خود، حتی شده از فیلم‌ها و رمان‌ها مثال‌ هایی برای رابطه عاشقانه پیدا کنید و از آن‌ها الگوبرداری کنید.

با دقت به رابطه آن‌ها دقت کنید. چه کار‌هایی برای هم می‌ کنند. برای بهبود رابطه‌شان چقدر در انتخاب‌ها و رفتار‌هایشان هوشمندانه رفتار می‌ کنند.

برای بهتر شدن رابطه و عشق‌ شان حاضرند از چه چیز‌هایی بگذرند. این‌ها را در زندگی خودتان تجسم کنید.


با الگوبرداری از دیگران و تصویرسازی شما می‌ فهمید دوست دارید در رابطه‌تان چه چیز‌هایی را تجربه کنید. به تمام چیز‌هایی که ممکن است روزی داشته باشید فکر کنید و با حس خوب برای آن‌ها قدردان باشید.

اگر در رابطه هستید حتماً قبلاً اتفاقاتی بین شما افتاده است که عشق‌ تان را زیاد کرده است. آن‌ها را با تمام جزئیات به یاد‌آورید. توجه به جزئیات خاطرات خوب گذشته می‌ تواند احساس شما را بهتر کند.

به نکات مثبت رابطه عاشقانه‌ تان فکر کنید. این رابطه تاکنون چه چیز‌هایی خوبی براش شما داشته است و بعد از این چه اتفاقات خوبی را می‌ تواند برایتان رقم بزند.


و آخرین کلید کارساز قانون جذب عشق

۷- مثبت‌ اندیش باشید.

مثبت‌ اندیشی را هر روز تمرین کنید. همه اتفاقات خوب، برای انسان‌های مثبت‌ اندیش می‌ افتد. افراد مثبت‌ اندیش کسانی هستند که زیبا فکر می‌ کنند، با دیگران با محبت رفتار می‌ کنند، شکرگزار هستند، خودشان را دوست دارند و به زندگی لبخند می‌ زنند.

انسان‌های مثبت‌ اندیش حتی در بدترین شرایط و رویداد‌ها سعی می‌ کنند جنبه مثبت قضایا را پیدا کنند و ببینند. این افراد با جنس زندگی و عشق هماهنگ هستند، و همیشه، حتی در موقعیت‌ های بد تلاش می‌ کنند بذر‌امید و شادی بپاشند.

افراد مثبت‌ اندیش افراد مغناطیس عشق هستند. مغناطیس عشق، جاذبه‌ای قوی دارد و هر چیز زیبایی را به سمت خودش جذب می‌کند.

6 دیدگاه برای “7 کلید کارساز برای جذب عشق

 1. مریم محمدی گفته:

  سلام استاد خوبم . ای کسی که دریچه ای از زیبایی ها به روی ذهنم باز کردید . من با دوره های شما از ورطه ی نابودی به بلندای آسمان پرکشیدم و توانستم شاهد رشد و شکوفایی خودم باشم . همیشه دوستتان دارم و قدردانتان هستم .

 2. مریم محمدی گفته:

  سلام استاد خوبم . ای کسی که دریچه ای از زیبایی ها به رویم باز کردی . من با شروع دوره های شما از ورطه ی نابودی به بلندای آسمان پر کشیدم و توانستم خودم و توانایی هایم را ببینم و شروع به رشد و شکوفایی کنم . همیشه قدردانتان هستم و دوستتان دارم . دست خدا به همراهتان

  • سعید پورندی گفته:

   سلام دوست گرامی
   فکر می کنم شما از دانشجویان دوره 7 راز قانون جذب هستید.
   از لطف شما سپاسگزارم. امیدوارم در همه عرصه های زندگی تون بتونید از این آموزش ها استفاده کنید و نتایج فوق العاده بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی و دریافت تخفیف
×
سلام، بفرمایید
هر سوالی داری از من بپرس.

پیام خود را بگذارید. اولین فرصت پاسخگوی شما هستیم.